LETNIE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE
Turniej zakończeniowy 29.08.2019 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Pohl Bernad Przywory 1850
1850
2 Malek Alfred Ramsch Chrzowice 1354
1354
3 Wanat Edward Komax Borki-Opole 1329
1329
4 Glied Joachim Victoria-Tranzyt-Chróścice 1260
1260
5 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chróścice 1250
1250
6 Skrzypczik Paweł Swornica Czarnowąsy 1227
1227
7 Siendziolorz Paweł Ramsch Chrzowice 1100
1100
8 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 991
991
9 Ressel Bernad Popielów 879
879
10 Gruszka Alfonks Swornica Czarnowąsy 850
850
11 Bauman Józef Chróścina Opolska 827
827
12 Lakota Jerzy Ramsch Chrzowice 736
736
13 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 694
694
14 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy 658
658
15 Gruszka Monika Swornica Czarnowąsy 622
622
16 Jończyk Franciszek Komax Borki-Opole 380
380
17 Dras Gothard Ludwig Komax Borki-Opole 137
137
18 Długosz Artur Kotórz Mały 112
112
19 Sojka Zbigniew Ramsch Chrzowice -12
-12
20 Dzierzawa Josef-Paul Swornica Czarnowąsy -106
-106
LETNIE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE
Klasyfikacja końcowa po odliczeniach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Glied Joachim Victoria-Tranzyt-Chróścice 14 27146 -
2 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 14 24547 aw.1
3 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 14 23613 sp.1
4 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 14 21937 -
5 Gruszka Alfons Swornica Czarnowąsy 14 21241 aw.1
6 Wanat Edward Komax Borki-Opole 14 21175 sp.1
7 Kiszka Paweł Komax Borki-Opole 13 20412 aw.3
8 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy 14 20384 sp.1
9 Ressel Bernad Popielów 14 19709 sp.1
10 Malek Alfred Ramsch Chrzowice 14 19561 sp.1
11 Jończyk Franciszek Komax Borki-Opole 14 19537 -
12 Siendzielorz Paweł Ramsch Chrzowice 14 19110 -
13 Wieczorek Marcin Komax Borki-Opole 13 18572 aw.1
14 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chróścice 14 18096 aw.1
15 Pohl Bernad Przywory 14 17751 sp.2
16 Skrzypczik Paweł Swornica Czarnowąsy 14 16886 -
17 Dzierzawa Josef Paul Swornica Czarnowąsy 12 16290 -
18 Pietrek Jerzy Swornica Czarnowąsy 12 16128 -
19 Sojka Zbigniew Ramsch Chrzowice 10 15508 aw.1
20 Długosz Artur Kotórz Mały 14 15356 sp.1
21 Kesner Waldemar Komax Borki-Opole 11 14121 -
22 Dras Gothard Ludwig Komax Borki-Opole 11 13034 -
23 Bartyla Józef Swornica Czarnowąsy 9 11264 -
24 Sklorz Roman Komax Borki-Opole 6 11085 -
25 Bauman Józef Chróścina Opolska 6 8901 -
26 Kodura Ireneusz Komax Borki-Opole 5 7336 -
27 Długosz Piotr-Paweł Komax Borki-Opole 5 7129 -
28 Matuszek Jerzy Lech Kędzierzyn-Kożle 3 5844 -
29 Wieja Piotr Lech Kędzierzyn-Kożle 4 5594 -
30 Polednia Alfred Komax Borki-Opole 5 5273 -
31 Kandzia Lidia Komax Borki-Opole 4 5144 -
32 Bieniek Jerzy Victoria-Tranzyt-Chróścice 3 4428 -
33 Odelga Konrad Ramsch Chrzowice 5 4183 -
34 Hadamek Józef Komax Borki-Opole 3 3701 -
35 Gruszka Monika Swornica Czarnowąsy 3 2956 -
36 Gajda Jerzy Górki 3 2600 -
37 Jeziorek Józef Popielów 2 2593 -
38 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 1 2365 -
39 Madera Joachim Komax Borki-Opole 2 1575 -
40 Malharczyk Józef Czarnowąsy 2 1276 -
41 Malharczyk Henryk Niemcy 1 1059 -
42 Szymainda Józef Chróścina Opolska 1 976 -
43 Jarosz Joachim Ramsch Chrzowice 1 844 -
44 Wakan Erwin Chróścice 1 722 -
45 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 1 666 -
46 Myśliwczyk Piotr LZS Ligota Dolna 1 252 -
Turnieje rozgrywane są w Czarnowąsach - Opole w Pawilonie Sportowym
ul. Jagiełły 2a Kolejny turniej 05.09.2019 r. (czwartek) godz. 17.30