Grand Prix Opolskiego Związku Skata - 2020

Klasyfikacja po 3 turniejach







I GP OZSkat
II GP OZSkat
II GP OZSkat
M-ce Nazwisko, imię Klub GP Z gry
6.01.2020
16.02.2020
7.03.2020
GP z gry GP z gry GP z gry
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 298 8661 82 2688 152 3575 64 2398
2 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 298 8411 54 2352 124 3095 120 2964
3 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 288 8445 140 3394 104 2942 44 2109
4 Kaszuba Piotr KS NITRON Krupski Młyn 286 8389 56 2424 113 3014 117 2951
5 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 270 8296 104 2899 74 2699 92 2698
6 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 233 7814 69 2583 54 2375 110 2856
7 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 220 7529 42 2083 108 2963 70 2483
8 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 216 7260 44 2104 46 2151 126 3005
9 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 216 7212 50 2271 30 1781 136 3160
10 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 209 7190 109 2928 80 2748 20 1514
11 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 208 7322 36 1921 88 2798 84 2603
12 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 207 7326 59 2461 116 3049 32 1816
13 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 194 7494 68 2561 78 2735 48 2198
14 Gruszka Alfons SWORNICA Opole Czarnowąsy 190 7235 46 2175 58 2440 86 2620
15 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 180 6918 76 2638 28 1733 76 2547
16 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 178 7176 54 2374 84 2758 40 2044
17 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 178 6769 30 1771 48 2226 100 2772
18 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 168 6960 70 2589 66 2531 32 1840
19 Gorzel Norbert LZS Leśnica 162 7019 54 2371 57 2439 51 2209
20 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 154 6462 84 2693 28 1716 42 2053
21 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 150 6375 50 2298 20 1516 80 2561
22 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 150 6295 20 1521 94 2869 36 1905
23 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 148 5120 74 2614

74 2506
24 Rother Krzysztof KOMAX Opole Borki 145 5860 24 1641 16 1404 105 2815
25 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 144 6573 50 2284 62 2450 32 1839
26 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 143 5302 114 2953 28 1713 1 636
27 Pilarski Ryszard KS NITRON Krupski Młyn 141 4963 86 2698

55 2265
28 Samol Krzysztof KS NITRON Krupski Młyn 140 6594 48 2213 46 2191 46 2190
29 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 140 4943 50 2270

90 2673
30 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 140 4925 96 2825 44 2100

31 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 140 4836

44 2116 96 2720
32 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 134 6421 54 2364 38 1994 42 2063
33 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 130 6300 54 2366 42 2053 34 1881
34 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy 129 6303 40 2030 42 2076 47 2197
35 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 129 6131 20 1515 63 2458 46 2158
36 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 128 6094 62 2490 14 1358 52 2246
37 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 122 6114 30 1788 46 2150 46 2176
38 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 120 6087 50 2283 36 1915 34 1889
39 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 111 4744 61 2485 50 2259

40 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 110 5871 22 1586 50 2296 38 1989
41 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 110 5783 60 2484 12 1338 38 1961
42 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 108 5774 32 1824 46 2162 30 1788
43 Kandzia Lidia KOMAX Opole Borki 102 2930

102 2930

44 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 100 5577 44 2104 12 1331 44 2142
45 Mateja Józef KOMAX Opole Borki 97 3808 1 938 96 2870

46 Brynza Krystian LZS Kujawy 94 5449 26 1679 26 1673 42 2097
47 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 94 5373 46 2165 16 1405 32 1803
48 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 88 5283 16 1409 26 1699 46 2175
49 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 88 5251 32 1813 22 1581 34 1857
50 Wotka Karol LZS Otmice 86 2793

86 2793

51 Brand Roman LZS Ligota Dolna 84 5185 40 2047 26 1658 18 1480
52 Wanat Edward KOMAX Opole Borki 84 4126

44 2111 40 2015
53 Grzywa Teodor LZS Kujawy 82 4138

52 2340 30 1798
54 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 80 5079 38 1976 24 1630 18 1473
55 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 80 3847

18 1470 62 2377
56 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 78 4998 30 1752 40 2012 8 1234
57 Wieczorek Marcin KOMAX Opole Borki 74 4919 34 1898 22 1562 18 1459
58 Kocot Andrzej KS NITRON Krupski Młyn 72 3848 24 1633 48 2215

59 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 70 3820 50 2291 20 1529

60 Cytera Henryk DK STRZELEC Strzelce Opolskie 69 2553

69 2553

61 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 67 2551 67 2551



62 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 61 3351 2 1012

59 2339
63 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 60 4587 14 1394 16 1407 30 1786
64 Kukowka Henryk KSS Pawonków 60 4533 36 1905 18 1470 6 1158
65 Barysz Marcin LZS Kujawy 58 2328

    58 2328
66 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 56 3440

20 1532 36 1908
67 Nowak Bernard LZS Kujawy 52 3351 42 2054

10 1297
68 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 50 3297 20 1544 30 1753

69 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 47 2949 46 2192 1 757

70 Wieszołek Norbert KOMAX Opole Borki 44 2149

44 2149

71 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 44 2100 44 2100



72 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 42 2059 42 2059



73 Pluta Zbigniew Tranzyt Małapanew Ozimek 38 1984 38 1984



74 Piechota Henryk LZS Otmice 38 1962

38 1962

75 Loch Hubert KS Szczedrzyk 36 1939 36 1939



76 Gajda Teodor KS Karolinka Gogolin 36 1932

36 1932

77 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 34 2933 26 1693

8 1240
78 Skrobek Krystian LZS Kujawy 34 2908 12 1320 22 1588

79 Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 34 1892 34 1892



80 Madera Joachim KOMAX OPOLE - Borki 34 1850

    34 1850
81 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 32 1818

32 1818

82 Pluta Stanisław Tranzyt Małapanew Ozimek 30 1797 30 1797



83 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 29 3309 1 589 16 1418 12 1302
84 Gruszka Monika SWORNICA Opole Czarnowąsy 24 2636 18 1464 6 1172

85 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 24 1640 24 1640



86 Stein Roland LZS Kujawy 22 1586

    22 1586
87 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 20 1546 20 1546



88 Żurad Robert KOMAX Opole Borki 16 1449 16 1449



89 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek 16 1402 16 1402



90 Respondek Jan KSS Pawonków 12 1338

12 1338

91 Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 12 1304

12 1304

92 Pisula Eugeniusz Tranzyt Małapanew Ozimek 4 1123 4 1123



93 Warzyc Stefan ZAWISZA Stara Kuźnia 4 1123

    4 1123
94 Groshs Paweł KSS Pawonków 2 1043

2 1043

95 Lakota Jerzy SWORNICA Opole Czarnowąsy 1 983 1 983



96 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 1 955 1 955