Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Turniej nr 28 25.06.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 868 1111 1979
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 959 882 1841
3 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 597 1213 1810
4 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 995 803 1798
5 Biela Maksymilian Skrzydłowice 701 1056 1757
6 Kukowka Henryk KSS Pawonków 657 993 1650
7 Respondek Jan KSS Pawonków 1030 597 1627
8 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 881 744 1625
9 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 999 590 1589
10 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 785 687 1472
11 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 804 661 1465
12 Grohs Paweł KSS Pawonków 550 864 1414
13 Deptała Leon Skat Kolonowskie 715 609 1324
14 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 721 355 1076
15 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie -103 874 771
16 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 253 238 491
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Klasyfikacja po 28 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 27 43859 aw.1
2 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 25 43304 sp.1
3 Szymski Marcin Victoria Chróścice 24 40364 -
4 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 26 40354 aw.3
5 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 28 39718 sp.1
6 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 28 39436 sp.1
7 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 27 38693 sp.1
8 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 26 38635 -
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 28 38481 -
10 Deptała Leon Skat Kolonowskie 26 36852 -
11 Biela Maksymilian Skrzydłowice 25 36110 aw.1
12 Nowak Jan Victoria Chróścice 19 35044 aw.2
13 Kukowka Henryk KSS Pawonków 23 34251 sp.2
14 Respondek Jan KSS Pawonków 26 34026 aw.2
15 Ludwig Józef KS Kuźnia Zawadzkie 23 33673 sp.2
16 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 25 32796 sp.1
17 Grohs Paweł KSS Pawonków 25 32742 -
18 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Ko0chcice 24 31474 -
19 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 25 28639 -
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 19 25593 -
21 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 10 12677 -
22 Skubała Roman KS Skat-Lub Ko0chcice 7 11072 aw.1
23 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 8 11016 aw.1
24 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 7 10483 sp.2
25 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Ko0chcice 4 7383 -
26 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 7 6628 -
27 Kraka Marcin Staniszcze Wielkie 4 5316 -
28 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2 2071 -
29 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1 2069 -
30 Siekiera Jacek KSS Pawonków 1 1977 -
31 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2 1489 -
32 Dzierżawa Zygmunt Skat Kolonowskie 1 1470 -
33 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 1 1366 -
34 Lamich Krzysztof Barut 1 1196 -
35 Barcz Hubert Zawadzkie 1 -3 -
36 Frank Bogdan Zawadzkie 1 -718 -
Kolejny turniej odbędzie się 02.07.2020 r. (czwartek) o godz. 17.30
Blues Bar Zawadzkie ul. Dworcowa 12A