XVII Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2020-2021 Turniej nr 19 23.11.2021 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 1381 | 822 | 2203 |
2 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 838 | 1021 | 1859 |
3 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 354 | 1451 | 1805 |
4 | Krawczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 796 | 989 | 1785 |
5 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 799 | 969 | 1768 |
6 | Kędzia Stanisław | KS SKAT-LUB Kochcice | 898 | 820 | 1718 |
7 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 874 | 774 | 1648 |
8 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 586 | 1060 | 1646 |
9 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 834 | 806 | 1640 |
10 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 817 | 738 | 1555 |
11 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 627 | 924 | 1551 |
12 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 428 | 1030 | 1458 |
13 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 784 | 628 | 1412 |
14 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 621 | 775 | 1396 |
15 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 958 | 291 | 1249 |
16 | Kuźniak Przemysław | KS SKAT-LUB Kochcice | 681 | 499 | 1180 |
17 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 534 | 631 | 1165 |
18 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 756 | 406 | 1162 |
19 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 503 | 629 | 1132 |
20 | Machoń Jarosław | KS SKAT-LUB Kochcice | 368 | 691 | 1059 |
21 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 448 | 566 | 1014 |
22 | Respondek Krzysztof | Skat Kolonowskie | 762 | 196 | 958 |
23 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 518 | 420 | 938 |
24 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 863 | -12 | 851 |
25 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 160 | 239 | 399 |
XVII Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2020-2021 Klasyfikacja po 19 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | KS SKAT-LUB Kochcice | 19 | 31535 | aw.1 |
2 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 19 | 31424 | sp.1 |
3 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 19 | 29202 | aw.1 |
4 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 18 | 28231 | sp.1 |
5 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 19 | 28104 | - |
6 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 19 | 27744 | - |
7 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 18 | 27106 | - |
8 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 16 | 27094 | - |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 17 | 25820 | aw.1 |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 17 | 25211 | aw.1 |
11 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 18 | 25132 | sp.2 |
12 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 18 | 24390 | - |
13 | Kędzia Stanisław | KS SKAT-LUB Kochcice | 18 | 23726 | - |
14 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 18 | 22257 | aw.1 |
15 | Skubała Roman | KS SKAT-LUB Kochcice | 16 | 22074 | sp.1 |
16 | Szimber Andrzej | KS SKAT-LUB Kochcice | 14 | 20826 | - |
17 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 14 | 20191 | aw.1 |
18 | Machoń Jarosław | KS SKAT-LUB Kochcice | 13 | 19789 | sp.1 |
19 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 17 | 19138 | - |
20 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 18 | 19042 | - |
21 | Koziorowski Marian | KS SKAT-LUB Kochcice | 12 | 17483 | - |
22 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 11 | 17090 | aw.2 |
23 | Bunar Kazimierz | KSS Pawonków | 13 | 15446 | sp.1 |
24 | Michlik Józef | LZS Ligota Dolna | 12 | 15221 | sp.1 |
25 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 10 | 13231 | - |
26 | Kuźniak Przemysław | KS SKAT-LUB Kochcice | 9 | 13002 | aw.1 |
27 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 10 | 12505 | sp.1 |
28 | Krawczyk Ryszard | KS SKAT-LUB Kochcice | 9 | 12073 | - |
29 | Respondek Krzysztof | Skat Kolonowskie | 9 | 9810 | - |
30 | Mańczyk Piotr | KSS Pawonków | 9 | 8356 | - |
31 | Bryła Artur | KS SKAT-LUB Kochcice | 5 | 7365 | - |
32 | Więcek Jan | MDK Kalety | 6 | 6931 | - |
33 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 5 | 6440 | - |
34 | Siekiera Jacek | Pawonków | 3 | 4993 | - |
35 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 3 | 4259 | - |
36 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 2 | 2627 | - |
37 | Bal Józef | Lubecko | 2 | 2459 | - |
38 | Wierzawicki Jerzy | Lubliniec | 3 | 1480 | - |
39 | Trzepizur Krzysztof | Pawonków | 1 | 1265 | - |
Kolejny turniej 30 listopada 2021 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |