Puchar Burmistrza Leśnicy Turniej nr 9 - 09.03.2018 r. |
||||||
Mce | Nazwisko, imię | Klub | 1 seria | 2 Seria | 3 Seria | suma |
1 | Farana Andrzej | KS Karolinka Kamień Śląski | 608 | 460 | 1122 | 2190 |
2 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 686 | 492 | 821 | 1999 |
3 | Jońca Jan | Zdzieszowice | 396 | 638 | 947 | 1981 |
4 | Czakaj Franciszek | LZS Leśnica | 697 | 522 | 723 | 1942 |
5 | Pluta Jerzy | Zdzieszowice | 686 | 689 | 500 | 1875 |
6 | Żminkowski Mikołaj | DK Strzelec Strzelce Op. | 656 | 470 | 730 | 1856 |
7 | Wojtala Alfred | LZS Leśnica | 476 | 360 | 942 | 1778 |
8 | Bloch Adrian | Kadłubiec | 822 | 406 | 487 | 1715 |
9 | Torka Helmut | Gogolin | 705 | 449 | 498 | 1652 |
10 | Cichoń Mariusz | LZS Leśnica | 616 | 586 | 430 | 1632 |
11 | Jarosz Joachim | KS Karolinka Kamień Śląski | 434 | 869 | 254 | 1557 |
12 | Rożeński Ryszard | LZS Kujawy | 607 | 572 | 373 | 1552 |
13 | Skowronek Edward | Wysoka | 164 | 250 | 997 | 1411 |
14 | Kurzeja Kazimierz | Wysoka | 436 | 236 | 692 | 1364 |
15 | Gorzel Norbert | LZS Leśnica | 482 | 207 | 645 | 1334 |
16 | Strzyga Jan | Żużela | 252 | 544 | 454 | 1250 |
17 | Jorgel Józef | LZS Leśnica | 317 | 530 | 397 | 1244 |
18 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 525 | 303 | 413 | 1241 |
19 | Malkusz Krzysztof | Odrowąż | 431 | 716 | 57 | 1204 |
20 | Wieja Piotr | KS Karolinka Kamień Śląski | 208 | 440 | 547 | 1195 |
21 | Pietrzyk Józef | LZS Leśnica | 245 | 626 | 322 | 1193 |
22 | Socha Bernard | Wysoka | 463 | 450 | 213 | 1126 |
23 | Rudol Bruno | Wysoka | 821 | 272 | 30 | 1123 |
24 | Wiebusch Herman | Zdzieszowice | 194 | 465 | 416 | 1075 |
25 | Wacław Bernard | Zdzieszowice | -40 | 500 | 545 | 1005 |
26 | Cepko Zygmunt | LZS Leśnica | 42 | 484 | 405 | 931 |
27 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 567 | 287 | 24 | 878 |
28 | Gola Jan | LZS Leśnica | -24 | 735 | 155 | 866 |
29 | Pietruszka Henryk | Zdzieszowice | 340 | 86 | 436 | 862 |
30 | Koryzma Adam | Krapkowice | 404 | 244 | 162 | 810 |
31 | Mateja Arnold | Kadłubiec | 196 | 196 | 388 | 780 |
32 | Marek Nikodem | Zdzieszowice | 311 | 149 | 265 | 725 |
Puchar Burmistrza Leśnicy Klasyfikacja końcowa |
||||||||||||
Nazwisko, imię | Klub | suma | 1 turn. | 2 turn. | 3 tur. | 4 tur. | 5 tur. | 6 tur. | 7 tur. | 8 tur. | 9 tur. | |
1 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 12405 | 1284 | 2623 | 1364 | 1237 | 2209 | 1832 | 1608 | 2134 | 1999 |
2 | Cepko Zygmunt | LZS Leśnica | 12108 | 2156 | 1822 | 1914 | 1826 | 1794 | 2574 | 1654 | 1816 | 931 |
3 | Jońca Jan | Zdzieszowice | 11826 | 1906 | 851 | 1705 | 1430 | 1941 | 2492 | 1548 | 1801 | 1981 |
4 | Rożeński Ryszard | LZS Kujawy | 11420 | 1802 | 1363 | 1961 | 1860 | 1808 | 1014 | 1078 | 2437 | 1552 |
5 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 11003 | 1665 | 1503 | 2002 | 2144 | 1150 | 0 | 2226 | 1463 | 1241 |
6 | Farana Andrzej | KS Karolinka Kamień Śląski | 10302 | 1275 | 1262 | 1086 | 1412 | 1636 | 799 | 1930 | 1859 | 2190 |
7 | Żminkowski Mikołaj | DK Strzelec Strzelce Op. | 10025 | 1468 | 702 | 2111 | 1575 | 1550 | 1465 | 1296 | 936 | 1856 |
8 | Malkusz Krzysztof | Odrowąż | 9987 | 1630 | 1953 | 1475 | 1640 | 1424 | 1319 | 1664 | 1625 | 1204 |
9 | Cichoń Mariusz | LZS Leśnica | 9934 | 627 | 1566 | 930 | -228 | 1759 | 1832 | 1771 | 1374 | 1632 |
10 | Czakaj Franciszek | LZS Leśnica | 9925 | 1625 | 2126 | 0 | 1607 | 0 | 1098 | 0 | 1527 | 1942 |
11 | Torka Helmut | Gogolin | 9874 | 1396 | 1707 | 1567 | 1545 | 394 | 1098 | 2007 | 0 | 1652 |
12 | Rudol Bruno | Wysoka | 9819 | 1417 | 908 | 1653 | 1597 | 662 | 1756 | 2273 | 955 | 1123 |
13 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 9707 | 2093 | 568 | 1505 | 1553 | 1772 | 0 | 1747 | 1037 | 878 |
14 | Jarosz Joachim | KS Karolinka Kamień Śląski | 9525 | 1405 | 1499 | 1321 | 1791 | 1556 | 1483 | 1377 | 1639 | 1557 |
15 | Bloch Adrian | Kadłubiec | 9433 | 1432 | 1761 | 1105 | 1787 | 1231 | 1138 | 928 | 1507 | 1715 |
16 | Pluta Jerzy | Zdzieszowice | 9317 | 0 | 1176 | 1667 | 893 | 1940 | 982 | 1259 | 1400 | 1875 |
17 | Socha Bernard | Wysoka | 9177 | 1049 | 0 | 1790 | 848 | 743 | 1733 | 1740 | 1739 | 1126 |
18 | Skowronek Edward | Wysoka | 9110 | 1431 | 1612 | 1431 | 1384 | 1560 | 1030 | 1665 | 1073 | 1411 |
19 | Kurzeja Kazimierz | Wysoka | 8649 | 1053 | 997 | 1550 | 1417 | 1504 | 819 | 693 | 1068 | 1364 |
20 | Wieja Piotr | KS Karolinka Kamień Śląski | 8560 | 1418 | 1766 | 1115 | 1018 | 1006 | 1462 | 1114 | 1604 | 1195 |
21 | Koryzma Andrzej | Krapkowice | 8391 | 1062 | 1381 | 1488 | 979 | 1467 | 1391 | 1435 | 1229 | 810 |
22 | Pietruszka Henryk | Zdzieszowice | 8302 | 1401 | 1621 | 415 | 1188 | 1359 | 1667 | 1066 | 0 | 862 |
23 | Pietrzyk Józef | LZS Leśnica | 8067 | 1373 | 1008 | 1326 | 623 | 1638 | 771 | 1057 | 1480 | 1193 |
24 | Strzyga Jan | Żużela | 7947 | 1355 | 0 | 1831 | 0 | 1660 | 866 | 985 | 845 | 1250 |
25 | Wojtala Alfred | LZS Leśnica | 7864 | 1067 | 765 | 1159 | 1179 | 1136 | 1112 | 1500 | 719 | 1778 |
26 | Jorgel Józef | LZS Leśnica | 7744 | 1004 | 1576 | 1116 | 1253 | 997 | 912 | 1404 | 1151 | 1244 |
27 | Wiebusch Herman | Zdzieszowice | 7411 | 834 | 1051 | 1564 | 1165 | 1422 | 948 | 944 | 1134 | 1075 |
28 | Gola Jan | LZS Leśnica | 7207 | 840 | 1317 | 1597 | 1209 | 1378 | 0 | 0 | 0 | 866 |
29 | Gorzel Norbert | LZS Leśnica | 7145 | 1253 | 1630 | 0 | 1370 | 968 | 1558 | 1387 | 595 | 1334 |
30 | Dudek Hubert | Strzelce Opolskie | 7055 | 1045 | 0 | 1206 | 1286 | 2121 | 0 | 0 | 1397 | 0 |
31 | Marek Nikodem | Zdzieszowice | 6803 | 832 | 1172 | 1141 | 1232 | 0 | 924 | 724 | 1502 | 725 |
32 | Sappok Raphael | Odrowąż | 6676 | 1241 | 908 | 1572 | 1502 | 591 | 862 | 0 | 0 | 0 |
33 | Macha Józef | Kadłubiec | 6153 | 0 | 1777 | 665 | 0 | 807 | 1514 | 1390 | 0 | 0 |
34 | Matuszek Jerzy | KS Karolinka Kamień Śląski | 5442 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1801 | 2053 | 1588 | 0 |
35 | Kauf Ryszard | Zdzieszowice | 5035 | 0 | 1565 | 829 | 1379 | 0 | 0 | 96 | 1166 | 0 |
36 | Bula Mariusz | Kadłubiec | 3959 | 1699 | 869 | 0 | 0 | 1108 | 283 | 0 | 0 | 0 |
37 | Mateja Arnold | Kadłubiec | 3895 | 0 | 719 | 0 | 0 | 1231 | 1165 | 0 | 0 | 780 |
38 | Kozołup Antoni | DK Strzelec Strzelce Op. | 3821 | 742 | 763 | 735 | 1581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Jałowy Paweł | Oleszka | 2764 | 825 | 0 | 998 | 941 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Dubowik Andrzej | Żużela | 2640 | 1167 | 0 | 1473 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Malkusz Piotr | Odrowąż | 2337 | 0 | 0 | 0 | 1190 | 0 | 0 | 0 | 1147 | 0 |
42 | Wacław Bernard | Zdzieszowice | 2313 | 1308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1005 |
43 | Kowalski Konrad | KS Krajnia Złotów | 1918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1918 | 0 | 0 | 0 |
44 | Szatkowski Leszek | KS Krajnia Złotów | 1882 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1882 | 0 | 0 | 0 |
45 | Gabor Gerhard | Gogolin | 1592 | 0 | 0 | 0 | 0 | 684 | 0 | 0 | 908 | 0 |
46 | Moch Ireneusz | Wysoka | 1430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1430 | 0 | 0 | 0 |
47 | Bianga Edward | KS Krajnia Złotów | 1352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1352 | 0 | 0 | 0 |
48 | Warner Piotr | LZS Leśnica | 1244 | 0 | 1244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Hudowski Henryk | Wysoka | 914 | 0 | 0 | 914 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Malkusz Piotr | Zdzieszowice | 848 | 0 | 0 | 0 | 848 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Barteczko Wiktor | Dolna | 741 | 0 | 741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | Czaja Krystian | Warłów | 126 | 0 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turniej podsumowujący w najbliższy piątek 16.03.2018 o godz. 17.00 | ||||||||||||
Dom spotkań Wysoka |