Puchar Lata 2019
Turniej nr 11 - 20.08.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 1533 756 2289
2 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 1182 999 2181
3 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 1080 996 2076
4 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 875 1006 1881
5 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1075 721 1796
6 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 1085 571 1656
7 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 758 786 1544
8 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 264 1242 1506
9 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 558 948 1506
10 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 334 1119 1453
11 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 567 836 1403
12 Grohs Paweł KSS Pawonków 896 472 1368
13 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 613 711 1324
14 Deptała Leon Skat Kolonowskie 820 340 1160
15 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 664 335 999
16 Respondek Jan KSS Pawonków 424 558 982
17 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna -88 998 910
18 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 465 414 879
19 Biela Maksymilian Skrzydłowice 290 401 691
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 264 422 686
Klasyfikacja końcowa Pucharu Lata 2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt. +/-
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 11 18447 aw.1
2 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 10 18329 sp.1
3 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 11 17740 -
4 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 11 16494 aw.1
5 Kukowka Henryk KSS Pawonków 10 16039 aw.2
6 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 11 15961 -
7 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 10 15917 sp.3
8 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 10 15778 aw.1
9 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 10 15332 aw.1
10 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 11 15105 sp.2
11 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 11 14558 -
12 Deptała Leon Skat Kolonowskie 10 13988 -
13 Respondek Jan KSS Pawonków 11 12838 aw.1
14 Biela Maksymilian Skrzydłowice 11 12338 aw.1
15 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 8 12235 sp.2
16 Grohs Paweł KSS Pawonków 10 12023 -
17 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 11 11452 -
18 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 9 10459 -
19 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 6 9058 aw.1
20 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 4 7089 aw.1
21 Bonk Walter Skat Kolonowskie 6 6780 sp.2
22 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 6 6449 -
23 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 3 4804 -
24 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 4 3438 -
25 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 2 2748 -
26 Zwoliński Eugeniusz Strzelec DK Strzelce Op. 2 2657 -
27 Lamich Krzysztof Barut 2 1910 -
28 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 1 1672 -
29 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1 686 -
Turniej zakończeniowy odbędzie się 29.08.2019 r. (czwartek) o godz. 17.00
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a