Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Turniej nr 27 18.06.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kukowka Henryk KSS Pawonków 974 1580 2554
2 Deptała Leon Skat Kolonowskie 1239 1048 2287
3 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1156 1120 2276
4 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 781 1096 1877
5 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 1027 800 1827
6 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 895 737 1632
7 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 820 792 1612
8 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1048 551 1599
9 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 933 528 1461
10 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 895 504 1399
11 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 636 667 1303
12 Respondek Jan KSS Pawonków 341 747 1088
13 Biela Maksymilian Skrzydłowice 257 825 1082
14 Brand Roman LZS Ligota Dolna 494 580 1074
15 Grohs Paweł KSS Pawonków 14 834 848
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Klasyfikacja po 27 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 25 42504 -
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 26 42018 aw.1
3 Szymski Marcin Victoria Chróścice 24 40364 sp.1
4 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 27 39227 -
5 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 27 37964 aw.1
6 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 26 37922 aw.1
7 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 25 37575 sp.2
8 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 25 37170 -
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 27 36856 -
10 Deptała Leon Skat Kolonowskie 25 35528 aw.3
11 Nowak Jan Victoria Chróścice 19 35044 sp.1
12 Biela Maksymilian Skrzydłowice 24 34353 -
13 Ludwig Józef KS Kuźnia Zawadzkie 23 33673 sp.2
14 Kukowka Henryk KSS Pawonków 22 32601 aw.1
15 Respondek Jan KSS Pawonków 25 32399 aw.1
16 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 24 31720 sp.2
17 Grohs Paweł KSS Pawonków 24 31328 -
18 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Ko0chcice 23 29885 aw.1
19 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 25 28639 sp.1
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 19 25593 -
21 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 10 12677 -
22 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 7 10483 -
23 Skubała Roman KS Skat-Lub Ko0chcice 6 9262 aw.1
24 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 7 9218 sp.1
25 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Ko0chcice 4 7383 -
26 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 7 6628 -
27 Kraka Marcin Staniszcze Wielkie 4 5316 -
28 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2 2071 -
29 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1 2069 -
30 Siekiera Jacek KSS Pawonków 1 1977 -
31 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2 1489 -
32 Dzierżawa Zygmunt Skat Kolonowskie 1 1470 -
33 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 1 1366 -
34 Lamich Krzysztof Barut 1 1196 -
35 Barcz Hubert Zawadzkie 1 -3 -
36 Frank Bogdan Zawadzkie 1 -718 -
Kolejny turniej odbędzie się 25.06.2020 r. (czwartek) o godz. 17.30
Blues Bar Zawadzkie ul. Dworcowa 12A