16.01.2019

Rostawienie drużyn LO 2019

Klucz rozstawienia ligowego
dla 10 drużyn na 6 kolejek Opolskiej Ligi Okręgowej – 2019

Nr kol. Grupa Kod Drużyna, numery startowe Kod Drużyna, numery startowe Kod Drużyna, numery startowe Kod Drużyna, numery startowe






















1 kolejka 27.01.2019 I A KS Skat-LUB Kochcice II B KSS Pawonków C LZS Swornica Opole D Komax Borki Opole
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
II H LZS Ligota Dolna G LZS Ligota Dolna II F Małapanew Ozimek E
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
III J LZS Otmice K KS Szczedrzyk L Ramsch Chrzowice II M
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48






















2 kolejka 23.02.2019 I B KSS Pawonków G LZS Ligota Dolna II K KS Szczedrzyk D Komax Borki Opole
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
II A KS Skat-LUB Kochcice II H LZS Ligota Dolna J LZS Otmice E
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
III C LZS Swornica Opole F Małapanew Ozimek L Ramsch Chrzowice II M
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48



       
       
       
       
3 kolejka 10.03.2019 I B KSS Pawonków H LZS Ligota Dolna L Ramsch Chrzowice II J LZS Otmice
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
II C LZS Swornica Opole G LZS Ligota Dolna II A KS Skat-LUB Kochcice II E
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
III D Komax Borki Opole F Małapanew Ozimek K KS Szczedrzyk M
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48






















4 kolejka 24.03.2019 I A KS Skat-LUB Kochcice II G LZS Ligota Dolna II L Ramsch Chrzowice II J LZS Otmice
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
II B KSS Pawonków F Małapanew Ozimek D Komax Borki Opole E
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
III C LZS Swornica Opole K KS Szczedrzyk H LZS Ligota Dolna M
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48






















5 kolejka 28.04.2019 I
wg tabeli 1 m. po 4 kolejkach
wg tabeli 5 m. po 4 kolejkach
wg tabeli 9 m. po 4 kolejkach

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
II
wg tabeli 2 m. po 4 kolejkach
wg tabeli 4 m. po 4 kolejkach
wg tabeli 8 m. po 4 kolejkach
wg tabeli 10 m. po 4 kolejkach
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
III
wg tabeli 3 m. po 4 kolejkach
wg tabeli 6 m. po 4 kolejkach
wg tabeli 7 m. po 4 kolejkach

33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48






















6 kolejka 22.09.2019 I
wg tabeli 1 m. po 5 kolejkach
wg tabeli 2 m. po 5 kolejkach
wg tabeli 3 m. po 5 kolejkach
wg tabeli 4 m. po 5 kolejkach
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
II
wg tabeli 5 m. po 5 kolejkach
wg tabeli 6 m. po 5 kolejkach
wg tabeli 7 m. po 5 kolejkach

17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
III
wg tabeli 8 m. po 5 kolejkach
wg tabeli 9 m. po 5 kolejkach
wg tabeli 10 m. po 5 kolejkach

33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
                                           
    A 1 KS SKAT-LUB Kochcice II         gospodarze poszczególnych kolejek              
    B 2 KSS Pawonków         I KSS Ramsch Chrzowice II
         
    C 3 LZS Swornica Opole         II Komax Borki Opole
         
    D 4 Komax Borki – Opole         III KS Szczedrzyk
         
    H 5 LZS Ligota Dolna         IV Małapanew Ozimek
         
    G 6 LZS Ligota Dolna II         V LZS Swornica Opole
         
    F 7 Małapanew Ozimek         VI Komax Borki Opole
         
    J 8 LZS Otmice                        
    K 9 KS Szczedrzyk                        
    L 10 KS Ramsch Chrzowice II                        
                                           
    punktacja: 4, 3 i 1 (grupy 3 drużynowe)                                      
    Punktacja: 4, 3, 2 i 1 (grupy 4 drużynowe)