Opolski Związek Skata: Skat > Borki VI Turniej Noworoczny
VI Noworoczny Grand Prix Skata o Puchar Sekcji Skata KOMAX OPOLE - BORKI
Gospodarz zawodów: KOMAX Borki – Opole

w dniu: 6.01.2022

Sędzia – Paweł Kiszka Kierownictwo Ireneusz Kodura,

Sekretariat: Paweł Kiszka
Mce Nazwisko, imię Klub pkt. Ssuma 1 Seria 2 Seria 3 Seria
w Z gry w Z gry w Z gry w
1 Brynza Krystian LZS Kujawy 3145 27 1418 9 1160 10 567 8
2 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 3042 25 913 9 1213 8 916 8
3 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 2969 32 773 8 1125 12 1071 12
4 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 2858 28 691 6 830 10 1337 12
5 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2798 34 753 13 969 10 1076 11
6 Rother Krzysztof KOMAX Opole - Borki 2739 27 879 9 1366 12 494 6
7 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 2699 29 282 5 758 11 1659 13
8 Byczek Stanisław KS KAROLINKA Gogolin 2616 24 362 5 946 10 1308 9
9 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2573 22 533 6 1208 10 832 6
10 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2540 25 560 6 1028 9 952 10
11 Pietrek Jerzy SWORNICA Opole - Czarnowąsy 2526 23 1038 11 743 5 745 7
12 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2524 32 502 9 1176 13 846 10
13 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 2478 21 732 6 720 5 1026 10
14 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 2420 26 717 7 1224 12 479 7
15 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 2360 20 1087 9 448 5 825 6
16 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2340 23 1069 9 385 4 886 10
17 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 2322 19 864 8 713 6 745 5
18 Hadamek Józef KS KAROLINKA Gogolin 2318 29 1145 13 637 7 536 9
19 Żurad Robert KOMAX Opole - Borki 2292 26 364 8 1143 10 785 8
20 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 2265 24 1394 15 430 4 441 5
21 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 2219 24 578 7 884 9 757 8
22 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2211 25 527 6 1044 12 640 7
23 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 2198 22 169 4 1098 9 931 9
24 Barysz Marcin LZS Kujawy 2192 22 432 5 821 7 939 10
25 Madera Joachim KOMAX Opole - Borki 2188 26 758 10 802 9 628 7
26 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 2186 18 608 6 721 5 857 7
27 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 Asy Bytom 2185 23 401 7 731 7 1053 9
28 Skiba Bernard Szczedrzyk 2172 23 838 9 785 8 549 6
29 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 2107 20 364 5 1059 10 684 5
30 Wikarek Damian INSTALATOR 4 Asy Bytom 2092 25 702 7 764 7 626 11
31 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 2090 20 695 5 446 6 949 9
32 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 2087 20 580 5 758 6 749 9
33 Czerepak Bolesław ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 2072 18 677 5 300 3 1095 10
34 Sklorz Roman KOMAX Opole - Borki 2069 23 542 7 1121 9 406 7
35 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 2067 20 683 5 956 10 428 5
36 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 2032 24 738 7 877 10 417 7
37 Żurad Mariusz Dębska Kuźnia 2030 19 1117 9 499 6 414 4
38 Robok Jacek Olesno 1994 16 484 4 650 6 860 6
39 Kodura Ireneusz KOMAX Opole - Borki 1964 22 531 9 777 7 656 6
40 Szymura Piotr KS KAROLINKA Gogolin 1962 17 1280 11 55 2 627 4
41 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1927 20 814 8 537 7 576 5
42 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 1922 19 634 5 884 8 404 6
43 Derda Ireneusz Olesno 1914 19 582 6 808 10 524 3
44 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 1909 19 528 6 621 6 760 7
45 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 1789 23 1012 11 445 6 332 6
46 Mitko Antoni KS KAROLINKA Gogolin 1745 15 497 4 751 7 497 4
47 Walczyk Krzysztof KS KAROLINKA Gogolin 1727 13 549 3 588 5 590 5
48 Kazimierczak Jan KS ŁABĘDY Gliwice 1683 14 578 4 663 7 442 3
49 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice 1609 14 720 5 406 3 483 6
50 Sikora Henryk INSTALATOR 4 Asy Bytom 1597 19 681 7 612 6 304 6
51 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1591 22 676 9 407 6 508 7
52 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1580 19 1060 9 94 6 426 4
53 Paliwoda Andrzej Olesno 1579 23 682 8 -25 5 922 10
54 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 1458 11 176 2 488 4 794 5
55 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn - Koźle 1412 17 857 6 394 7 161 4
56 Wieja Piotr KS KAROLINKA Gogolin 1321 13 510 7 673 5 138 1
57 Jończyk Franciszek KS Szczedrzyk 1321 12 154 3 657 6 510 3
58 Noga Leszek INSTALATOR 4 Asy Bytom 1118 18 231 4 220 5 667 9
59 Kesner Waldemar SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1022 9 596 5 426 4 0 0
60 Gruszka Monika SWORNICA Opole - Czarnowąsy 930 11 362 5 270 3 298 3
61 Woszko Mateusz Ozimek 641 16 93 6 386 7 162 3
62 Długosz Piotr - Paweł KOMAX Opole - Borki 586 14 513 10 73 4 0 0
63 Żurad Adam Dębska Kuźnia 492 10 2 3 88 3 402 4