Opolski Związek Skata: Skat > Chrzowice turniej 16
TURNIEJE SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2018/2019
Turniej nr 16 01.02.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1. Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 1086 1041 2127
2. Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Czarnowąsy 1262 748 2010
3. Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 584 1344 1928
4. Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 679 1018 1697
5. Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 732 936 1668
6. Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1000 654 1654
7. Bartyla Józef SWORNICA Czarnowąsy 811 685 1496
8. Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 782 706 1488
9. Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1184 132 1316
10. Gajda Jerzy Górki 750 532 1282
11. Chudala Antoni Folwark 546 680 1226
12. Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 677 547 1224
13. Bauman Józef Chróścina Opolska 326 852 1178
14. Kern Erhard Głogówek 948 224 1172
15. Smolin Helmut RAMSCH Chrzowice 543 600 1143
16. Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 541 506 1047
17. Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 312 715 1027
18. Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 664 349 1013
19. Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 778 154 932
20. Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice -171 1016 845
21. Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 361 403 764
22. Pohl Bernard Przywory 743 -10 733
23. Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 366 246 612
24. Wieszołek Norbert Komax Borki - Opole 116 476 592
25. Dras Gothard-Ludwig Komax Borki - Opole 44 500 544
TURNIEJE SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2018/2019
Klasyfikacja po 16 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1. Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 16 27167 -
2. Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Czarnowąsy 15 25274 -
3. Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 15 24681 -
4. Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 15 23426 -
5. Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 16 22840 -
6. Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 15 22453 -
7. Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 15 22263 -
8. Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 15 22085 -
9. Smolin Helmut RAMSCH Chrzowice 13 19467 aw.1
10. Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 16 19422 sp.1
11. Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 14 18800 aw.1
12. Dras Gothard-Ludwig Komax Borki - Opole 16 17841 sp.1
13. Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 14 17542 aw.1
14. Pietrek Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 12 16526 sp.1
15. Chudala Antoni Folwark 15 16077 aw.1
16. Gajda Jerzy Górki 14 15389 aw.1
17. Bartyla Józef SWORNICA Czarnowąsy 13 15035 aw.1
18. Odelga Konrad Chmielowice 13 14906 sp.3
19. Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 12 13862 -
20. Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice 9 13573 -
21. Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 10 12756 aw.1
22. Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 11 12110 sp.1
23. Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 8 10465 -
24. Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 6 8497 -
25. Mencler Jan LZS Kujawy 4 6970 -
26. Pohl Bernard Przywory 5 6050 -
27. Kodura Ireneusz Komax Borki - Opole 6 5230 -
28. Sklorz Roman Komax Borki - Opole 3 4075 -
29. Roskosz Adrian RAMSCH Chrzowice 2 3997 -
30. Zwoliński Eugeniusz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 2954 -
31. Bauman Józef Chróścina Opolska 3 2887 aw.4
32. Wanat Edward SWORNICA Czarnowąsy 1 2646 sp.1
33. Bieniek Diter Malina 2 2313 sp.1
34. Kubiczek Alojzy Malnia 1 1926 sp.1
35. Pelka Jerzy Malnia 1 1872 sp.1
36. Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 1 1672 sp.1
37. Kern Erchard Głogówek 2 1512 aw.7
38. Kesner Waldemar Komax Borki - Opole 1 1447 sp.1
39. Warner Piotr LZS Leśnica 1 1342 sp.1
40. Kerner Joachim Winów 2 1304 sp.1
41. Anioł Antoni Malnia 1 837 sp.1
42. Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 1 731 sp.1
43. Klama Krzysztof Komax Borki - Opole 1 730 sp.1
44. Kubiczek Bernard Górażdze 1 657 sp.1
45. Wieszołek Norbert Komax Borki - Opole 1 592 sp.1
Kolejny turniej odbędzie się 08.02.2019 r. o godz. 17.30
BAR „MAJA” Folwark ul. Krapkowicka 11