Opolski Związek Skata: Skat > Czarnowąsy turniej nr 4
OTWARTE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE
Turniej 4 26.09.2019 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Bauman Józef Chróścina Opolska 518 1284 1802
2 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 778 1007 1785
3 Bartyla Józef Swornica Czarnowąsy 905 861 1766
4 Glied Joachim Victoria-Tranzyt-Chróścice 875 856 1731
5 Jeziorek Józef Popielów 882 808 1690
6 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy 748 880 1628
7 Matuszek Jerzy Lech Kędrzierzyn-Kożle 1056 547 1603
8 Dras Gothard-Ludwig Swornica Czarnowąsy 765 768 1533
9 Wieczorek Marcin Komax Borki-Opole 749 692 1441
10 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chróścice 504 915 1419
11 Kodura Ireneusz Komax Borki-Opole 911 489 1400
12 Siendzielorz Paweł Ramsch Chrzowice 753 570 1323
13 Wanat Edward Komax Borki-Opole 498 817 1315
14 Gladki Jan Swornica Czarnowąsy 640 674 1314
15 Szymainda Józef Chróścina Opolska 872 414 1286
16 Kiszka Paweł Komax Borki-Opole 708 458 1166
17 Długosz Artur Kotórz Mały 493 656 1149
18 Wieja Piotr Swornica Czarnowąsy 544 556 1100
19 Pietrek Jerzy Swornica Czarnowąsy 506 592 1098
20 Jończyk Franciszek Komax Borki-Opole 795 205 1000
21 Gruszka Alfonks Swornica Czarnowąsy 450 506 956
22 Cebula Leonard Swornica Czarnowąsy 417 458 875
23 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 296 558 854
24 Malek Alfred Ramsch Chrzowice -17 771 754
25 Skrzypczik Paweł Swornica Czarnowąsy 16 730 746
26 Ressel Bernard Popielów 300 438 738
OTWARTE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE
Klasyfikacja po 4 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Glied Joachim Victoria-Tranzyt-Chróścice 4 7373 -
2 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 4 6795 -
3 Jeziorek Józef Popielów 4 6546 aw.2
4 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chróścice 4 6279 -
5 Gladki Jan Swornica Czarnowąsy 4 6109 aw.2
6 Wieczorek Marcin Komax Borki-Opole 4 6029 aw.3
7 Jończyk Francziszek Komax Borki-Opole 4 5843 sp.1
8 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy 4 5786 aw.3
9 Gruszka Alfonks Swornica Czarnowąsy 4 5595 sp.1
10 Kiszka Paweł Komax Borki-Opole 3 5245 aw.2
11 Bartyla Józef Swornica Czarnowąsy 4 5185 aw.8
12 Bauman Józef Chrościna Opolska 4 5080 aw.8
13 Kandzia Lidia Komax Borki-Opole 3 4961 sp.10
14 Wanat Edward Komax Borki-Opole 4 4806 aw.4
15 Skrzypczik Paweł Swornica Czarnowąsy 4 4732 sp.1
16 Ressel Bernard Popielów 3 4554 sp.1
17 Długosz Artur Kotórz Mały 4 4375 aw.4
18 Malek Alfred Ramsch Chrzowice 4 4364 sp.2
19 Dras Gothard Ludwig Komax Borki-Opole 3 4179 aw.6
20 Pohl Bernad Przywory 3 4167 sp.10
21 Kesner Waldemar Komax Borki-Opole 3 4038 sp.8
22 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 4 3951 aw.1
23 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 3 3945 aw.1
24 Siendziolorz Paweł Ramsch Chrzowice 3 3601 aw.4
25 Pietrek Jerzy Swornica Czarnowąsy 4 3570 aw.1
26 Sojka Zbigniew Ramsch Chrzowice 3 3543 sp.9
27 Polednia Alfred Komax Borki-Opole 3 3162 sp.5
28 Szymainda Józef Chrościna Opolska 2 2532 aw.4
29 Dzierzawa Josef-Paul Swornica Czarnowąsy 2 2375 sp.2
30 Sklorz Roman Komax Borki-Opole 1 1845 sp.1
31 Rother Krzysztof Komax Borki-Opole 1 1641 sp.1
32 Matuszek Jerzy Lech Kędzierzyn-Kożle 1 1603 aw.4
33 Kodura Ireneusz Komax Borki-Opole 1 1400 aw.3
34 Koszyk Ryszard Niemcy 1 1258 sp.3
35 Wieja Piotr Lech Kędzierzyn-Kożle 1 1100 aw.1
36 Gruszka Monika Swornica Czarnowąsy 1 958 -
Turnieje rozgrywane są w Czarnowąsach - Opole w Pawilonie Sportowym
ul. Jagiełły 2a Kolejny turniej 3.10.2019 r. (czwartek) godz. 17.30