Opolski Związek Skata: Skat > GP OZSkat 2019 klasyfikacja po 5 turniejach
Grand Prix Opolskiego Związku Skata na 2019 rok po 5 turniejach






V OGP
L.p. Nazwisko, imię Klub GP Z gry
1.09.2019
GP z gry
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 529 12782 115 2932
2 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 492 12373 144 3366
3 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 390 12402 34 1898
4 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 380 12738 88 2649
5 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 349 12136 86 2614
6 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 346 11983 22 1559
7 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 342 11673 98 2729
8 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 339 12054 105 2811
9 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 330 11388 36 1900
10 Hadamek Józef KOMAX Borki – Opole 325 11400 1 926
11 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 320 11444 60 2326
12 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 318 11243 10 1270
13 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 317 11701 130 3124
14 Gorzel Norbert LZS Leśnica 316 11731 40 2047
15 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 303 11460 62 2327
16 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 303 11287 43 2091
17 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 290 11004 12 1302
18 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 285 11565 92 2651
19 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 279 10471 94 2685
20 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 272 9768

21 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 272 8103

22 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 271 11304 57 2276
23 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 260 10897 34 1894
24 Byczek Stanisław LZS Kujawy 260 10573 56 2266
25 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 258 10916 32 1803
26 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 257 10602 82 2567
27 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 254 10430 124 3053
28 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 249 10511 38 1952
29 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 245 11064 47 2108
30 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 241 9039

31 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 239 10911 40 2020
32 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 237 9453 66 2399
33 Szymura Piotr ZAWISZA Stara Kuźnia 236 10260 2 1012
34 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 229 9469 30 1750
35 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 222 7330 32 1841
36 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 217 9156 70 2413
37 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 216 10267 20 1514
38 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 216 10093 74 2470
39 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 212 7882 40 2004
40 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 206 10309 34 1885
41 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 204 8540 78 2545
42 Skrobek Krystian LZS Kujawy 190 8383

43 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 186 8546 24 1648
44 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 185 9445 36 1929
45 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 182 7098

46 Kukowka Henryk KSS Pawonków 172 8393 42 2072
47 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 166 8134 48 2111
48 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 144 7667

49 Brand Roman LZS Ligota Dolna 139 7249

50 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 134 5747 8 1228
51 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 134 5007

52 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 128 6184 46 2101
53 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 125 6186

54 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 124 7188 36 1938
55 Brynza Krystian LZS Kujawy 121 7833 14 1386
56 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 117 2965

57 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 113 6297

58 Pisula Eugeniusz Małapanew Ozimek 113 4695

59 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 110 5818

60 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 108 6801 40 2040
61 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 106 7713 42 2071
62 Żurad Robert KOMAX Borki - Opole 101 5384

63 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 100 5546

64 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 90 5329

65 Respondek Jan KSS Pawonków 86 5206 14 1351
66 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy – Opole 82 4112

67 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 82 2624

68 Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice 80 4037

69 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 76 3924

70 Wotka Karol LZS Otmice 72 2546

71 Nowak Bernard LZS Kujawy 68 3741

72 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 64 3636

73 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 56 3472

74 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 54 3399

75 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 50 3292

76 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 50 2273

77 Piechota Henryk LZS Otmice 50 2253

78 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 48 2236

79 Pluta Stanisław Małapanew Ozimek 47 3162

80 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek 46 2180

81 Michna Janusz KS Szczedrzyk 44 2112

82 Loch Hubert KS Szczedrzyk 42 2099

83 Barysz Marcin LZS Kujawy 42 2055 42 2055
84 Grzywa Teofil LZS Kujawy 40 2044

85 Pawłowski Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 40 2035 40 2035
86 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy – Opole 38 1956

87 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 34 1862

88 Sykoś Joachim Małapanew Ozimek 34 1861

89 Rudolf Werner KS Szczedrzyk 32 1846

90 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk 32 1820

91 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 32 1815 32 1815
92 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 28 1700

93 Sklorz Roman KOMAX Borki – Opole 24 1639

94 Dras Gothard Ludwik KOMAX Borki - Opole 22 1581

95 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 20 1512

96 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 20 1513 20 1513
97 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 16 1434

98 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 16 1429

99 Gola Joachim KS Szczedrzyk 14 1360

100 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 12 1300

101 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 10 1250

102 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 1706

103 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole 1 966

104 Mencler Jan LZS Kujawy 1 930

105 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 516