Opolski Związek Skata: Skat > Grand Prix Kujawy - 13 turniej
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2019 / 2020
13 Turniej - 19.07.2020 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 534 1007 877 2418
2 Stein Gerhard Zielina 548 866 752 2166
3 Grzywa Teofil LZS Kujawy 773 838 466 2077
4 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 843 442 708 1993
5 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 839 557 503 1899
6 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 563 721 551 1835
7 Gibas Joachim Ligota Bialska 712 760 346 1818
8 Białek Zygmunt Strzeleczki 820 355 613 1788
9 Żurek Herbert Strzeleczki 336 614 805 1755
10 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 558 643 257 1458
11 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 602 244 548 1394
12 Michalski Henryk Kędzierzyn - Koźle 634 372 374 1380
13 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 599 397 347 1343
14 Mencler Jan LZS Kujawy 385 393 518 1296
15 Brynza Krystian LZS Kujawy 369 462 420 1251
16 Stein Roland LZS Kujawy 639 6 539 1184
17 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole- Czarnowąsy 350 650 180 1180
18 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 534 270 373 1177
19 Barysz Marcin LZS Kujawy 352 451 356 1159
20 Kern Erhard Głogówek 289 574 289 1152
21 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 658 272 206 1136
22 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 316 651 163 1130
23 Scheider Norbert Gogolin 34 175 625 834
24 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 281 -31 534 784
25 Pawelczyk Krystian Obrowiec -86 563 263 740
26 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin -37 262 496 721
27 Job Jerzy Zielina -154 160 -430 -424
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2019 / 2020
Klasyfikacja po 13 turniejach końcowa sezonu 2019-2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 12 21097 -
2 Brynza Krystian LZS Kujawy 13 19898 -
3 Mencler Jan LZS Kujawy 13 18403 -
4 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 11 18108 -
5 Stein Roland LZS Kujawy 12 18033 -
6 Barysz Marcin LZS Kujawy 12 16866 -
7 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 12 16324 aw.1
8 Grzywa Teofil LZS Kujawy 12 16274 aw.1
9 Wanat Edward KOMAX Opole - Borki 10 16057 sp.3
10 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 11 15874 aw.1
11 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 10 15525 sp.1
12 Białek Zygmunt Strzeleczki 10 15094 -
13 Stein Gerhard Zielina 13 14717 aw.5
14 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 11 14205 -
15 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 11 14192 sp.2
16 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 12 13745 -
17 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 8 13488 aw.2
18 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 11 13447 sp.3
19 Mitko Antoni Obrowiec 11 12588 sp.2
20 Gibas Joachim Ligota Bialska 8 12248 aw.1
21 Nowak Bernard LZS Kujawy 7 11925 sp.1
22 Żurek Herbert Strzeleczki 7 10472 aw.1
23 Kern Erhard Głogówek 10 9996 sp.1
24 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 8 9194 -
25 Skrobek Krystian LZS Kujawy 7 7625 -
26 Pohl Bernard Przywory 5 6277 -
27 Kesner Waldemar SWORNICA Opole- Czarnowąsy 4 6128 -
28 Wyszka Piotr Dziedzice 3 5251 -
29 Fuchs Marcin Kujawy 5 5144 -
30 Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 2 3691 -
31 Żurek Helmut Dziedzice 2 3197 -
32 Gruszka Alfons SWORNICA Opole- Czarnowąsy 2 3018 -
33 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 3018 aw.8
34 Szymański Piotr Strzeleczki 2 2734 sp.1
35 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 2 2226 sp.1
36 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 1 2015 sp.1
37 Bieniek Jerzy VICTORIA - TRANZYT Chróścice 1 1945 sp.1
38 Gruszka Monika SWORNICA Opole- Czarnowąsy 1 1754 sp.1
39 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1 1702 sp.1
40 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1678 sp.1
41 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1669 sp.1
42 Michalski Henryk Kędzierzyn - Koźle 2 1556 aw.11
43 Koryzma Adam Dąbrówka Górna 1 1504 sp.1
44 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole- Czarnowąsy 2 1483 aw.8
45 Manieta Bernard Niemcy 1 1204 sp.2
46 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 1 1200 sp.2
47 Gramula Dariusz Kujawy 2 1187 sp.2
48 Glinka Piotr Niemcy 1 1104 sp.2
49 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1022 sp.2
50 Kiel Sebastian KS Karolinka Gogolin 1 989 sp.2
51 Scheider Norbert Gogolin 1 834 aw.5
52 Robota Krzysztof Zielina 1 821 sp.3
53 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 1 819 sp.3
54 Wieszołek Norbert KOMAX Opole - Borki 1 776 sp.3
55 Pawelczyk Krystian Obrowiec 1 740 aw.2
56 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 1 15 sp.1
57 Job Jerzy Zielina 2 -387 sp.3
Turnieje odbywają się - Dom Kultury w Kujawach ulica Prudnicka 1 Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej 1 sezonu 2020-2021 rozegrany zostanie 02 sierpnia 2020 r. ( niedziela ) 13.00