Opolski Związek Skata: Skat > Klasyfikacja po 6 turniejach OZSkat
Grand Prix Opolskiego Związku Skata na 2019 rok po 6 turniejach





V OGP   VI OGP
L.p. Nazwisko, imię Klub GP
1.09.2019
10.11.2019
GP z gry GP z gry
1 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 608 144 3366 116 2751
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 555 115 2932 26 1683
3 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 466 88 2649 86 2570
4 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 464 34 1898 74 2453
5 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 456 86 2614 107 2726
6 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 411 105 2811 72 2452
7 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 411 130 3124 94 2628
8 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 398

126 2904
9 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 393 22 1559 47 2172
10 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 391 62 2327 88 2585
11 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 372 98 2729 30 1750
12 Gorzel Norbert LZS Leśnica 350 40 2047 34 1863
13 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 350 10 1270 32 1819
14 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 348 60 2326 28 1740
15 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 330 36 1900

16 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 329 92 2651 44 2115
17 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 326 32 1803 68 2434
18 Hadamek Józef KOMAX Borki – Opole 326 1 926 1 925
19 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 323 94 2685 44 2108
20 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 314 78 2545 110 2749
21 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 313 57 2276 42 2082
22 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 303 43 2091

23 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 299 66 2399 62 2342
24 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 298 12 1302 8 1228
25 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 295 82 2567 38 1959
26 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 293 38 1952 44 2133
27 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 292

51 2208
28 Byczek Stanisław LZS Kujawy 290 56 2266 30 1780
29 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 288 24 1648 102 2678
30 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 284 34 1885 78 2516
31 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 282 124 3053 28 1703
32 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 282

10 1292
33 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 279 40 2020 40 2033
34 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 277 47 2108 32 1803
35 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 276 20 1514 60 2336
36 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 269 70 2413 52 2209
37 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 260 34 1894

38 Szymura Piotr ZAWISZA Stara Kuźnia 256 2 1012 20 1541
39 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 252 40 2004 40 2013
40 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 240

58 2322
41 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 238 36 1929 53 2236
42 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 229 30 1750

43 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 228 74 2470 12 1329
44 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 225 48 2111 59 2330
45 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 222 32 1841

46 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 221 36 1938 97 2639
47 Kukowka Henryk KSS Pawonków 220 42 2072 48 2183
48 Skrobek Krystian LZS Kujawy 190



49 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 190

80 2536
50 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 168 46 2101 40 2034
51 Brynza Krystian LZS Kujawy 157 14 1386 36 1915
52 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 156

12 1306
53 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 150 8 1228 16 1414
54 Pisula Eugeniusz Małapanew Ozimek 149

36 1931
55 Brand Roman LZS Ligota Dolna 139



56 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 134



57 Loch Hubert KS Szczedrzyk 134

92 2600
58 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 132 42 2071 26 1684
59 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 132 40 2040 24 1616
60 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek 130

84 2559
61 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 125

12 1348
62 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 125



63 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 117



64 Żurad Robert KOMAX Borki - Opole 101



65 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 100



66 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 90



67 Respondek Jan KSS Pawonków 87 14 1351 1 937
68 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy – Opole 82



69 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 82



70 Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice 80



71 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 76



72 Wotka Karol LZS Otmice 72



73 Nowak Bernard LZS Kujawy 68



74 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 66

46 2162
75 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 64



76 Michna Janusz KS Szczedrzyk 62

18 1499
77 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 56



78 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 54



79 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 50



80 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 50



81 Piechota Henryk LZS Otmice 50



82 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 48



83 Pluta Stanisław Małapanew Ozimek 47



84 Rother Krzysztof KOMAX Borki – Opole 46

46 2154
85 Barysz Marcin LZS Kujawy 42 42 2055

86 Grzywa Teofil LZS Kujawy 40



87 Pawłowski Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 40 40 2035

88 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy – Opole 38



89 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 34



90 Sykoś Joachim Małapanew Ozimek 34



91 Rudolf Werner KS Szczedrzyk 32



92 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk 32



93 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 32 32 1815

94 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 28



95 Bonk Norbert LZS Ligota Dolna 26

26 1689
96 Sklorz Roman KOMAX Borki – Opole 24



97 Dras Gothard Ludwik KOMAX Borki - Opole 22



98 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 20 20 1513

99 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 16



100 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 16



101 Gola Joachim KS Szczedrzyk 14



102 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 12



103 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 10



104 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2



105 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole 1



106 Grohs Paweł KSS Pawonków 1

1 947
107 Mencler Jan LZS Kujawy 1



108 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1