Opolski Związek Skata: Skat > Kolonowskie DPP 2022
Drużynowy Puchar Polski – Okręg Opole Kolonowskie 02.04.2022 r.
miejsce Drużyna pkt Nazwisko i imię Seria I Seria II Seria III Suma
1 Lech Kędzierzyn Koźle 10359 Trzeciakowski Jerzy 920 962 959 2841
Kosubek Janusz 491 1353 1018 2862
Czerepak Bolesław 1309 656 454 2419
Witkowski Tadeusz 697 991 549 2237
2 LZS Kujawy 8997 Brynza Krystian 941 1109 678 2728
Wybraniec Jerzy 176 689 733 1598
Mencler Jan 1119 1162 532 2813
Barysz Marcin 565 394 899 1858
3 KOMAX Opole Borki 8873 Jończyk Franciszek 354 216 597 1167
Lisek Teodor 581 756 1246 2583
Madera Joachim 1016 672 1026 2714
Kandzia Lidia 633 666 1110 2409
4 LZS Ligota Dolna I 8799 Kuźniak Przemysław 254 919 -44 1129
Koziorowski Piotr 1178 1266 902 3346
Machoń Jarosław 1016 672 961 2649
Krawczyk Ryszard 594 749 332 1675
5 Skat Kolonowskie 8778 Deptała Leon 328 404 1223 1955
Kościelny Roman 501 915 760 2176
Dropała Grzegorz 896 591 1000 2487
Szymik Jan 956 182 1022 2160
6 DK Strzelec Strzelce Opolskie 8547 Stanulla Jerzy 646 624 758 2028
Wyszkowski Marek 977 1197 897 3071
Lasota Edward 542 746 392 1680
Cytera Henryk 758 744 266 1768
7 KS Kuźnia Zawadzkie 8541 Świtała Antoni 712 874 490 2076
Świtała Franciszek 312 575 514 1401
Dybowski Leopold 875 961 1168 3004
Brysch Reinhold 445 837 778 2060
8 Victoria Tranzyt Chróścice 8394 Glied Joachim 777 600 688 2065
Nowak Jan 430 666 475 1571
Pijanka Andrzej 760 56 1408 2224
Fleischer Grzegorz 616 804 1114 2534
9 KSS Pawonków 8100 Kukowka Henryk 1346 885 598 2829
Groshs Paweł 266 609 646 1521
Respondek Jan 911 812 476 2199
Słociński Adam 641 16 894 1551
10 LZS Ligota Dolna II 8037 Knapik Józef 434 617 1007 2058
Szimber Andrzej 777 1105 549 2431
Kowalczyk Bogdan 270 636 693 1599
Wodniok Bernard 764 680 505 1949
11 KSS Ramsch Chrzowice 7802 Loga Krystian 802 902 423 2127
Jarosz Joachim 767 725 734 2226
Żmuda Hubert 1270 447 722 2439
Malek Alfred 102 290 618 1010
12 KS Karolinka Gogolin I 7615 Hadamek Józef 510 772 732 2014
Szymura Piotr 782 654 705 2141
Byczek Stanisław 638 728 -34 1332
Walczyk Krzysztof 708 539 881 2128
13 Nitron Krupski Młyn 7411 Kiciński Jerzy 1232 404 129 1765
Pilarski Ryszard 1250 627 414 2291
Kaszuba Piotr 798 781 485 2064
Samol Krzysztof 154 602 535 1291
14 LZS Ligota Dolna III 7177 Skubała Roman 639 552 513 1704
Kędzia Stanisław 546 581 849 1976
Morawiec Bronisław 928 457 373 1758
Michalik Józef 358 791 590 1739
15 KS Karolinka Gogolin II 6792 Rączkowski Mietek 1024 717 147 1888
Matuszek Jerzy 366 28 971 1365
Wieja Piotr 995 350 675 2020
Wanat Edward 280 710 529 1519
16 LZS Leśnica 6709 Wojtala Alfred 424 1264 712 2400
Cichoń Mariusz -35 911 317 1193
Cepko Zygmunt 718 241 278 1237
Gorzel Norbert 754 629 496 1879
  Organizator OZSkat Opole
  Gospodarz Skat Kolonowskie
  Kierownik turnieju Leon Deptała
  Sędzia Paweł Kiszka
  Sekretariat Rafał Dzierżawa