Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 10
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 10 19.06.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 977 1002 1979
2 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 620 1263 1883
3 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 738 1043 1781
4 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 376 1358 1734
5 Doleżych Marek Lubliniec 868 844 1712
6 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1013 692 1705
7 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 591 1038 1629
8 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 894 698 1592
9 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 982 597 1579
10 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 1041 390 1431
11 Knopik Józef LZS Ligota Dolna -45 1397 1352
12 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 730 582 1312
13 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 751 558 1309
14 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 628 676 1304
15 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 489 768 1257
16 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 590 652 1242
17 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 411 823 1234
18 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 424 794 1218
19 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 770 427 1197
20 Kaszuba Michał Ptakowice 621 390 1011
21 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 931 67 998
22 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 403 534 937
23 Brand Roman LZS Ligota Dolna 622 296 918
24 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 254 386 640
25 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 354 239 593
26 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 180 356 536
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 10 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 10 16268 -
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 10 16144 aw.1
3 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 10 16006 sp.1
4 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 10 15992 -
5 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 10 15654 -
6 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 10 15581 -
7 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 10 14547 -
8 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 10 14351 aw.1
9 Doleżych Marek Lubliniec 10 14198 aw.4
10 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 9 14067 sp.2
11 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 10 13627 aw.3
12 Brand Roman LZS Ligota Dolna 10 13407 -
13 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 10 13303 aw.2
14 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 9 12986 aw.5
15 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.5
16 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 10 12820 aw.2
17 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 9 12820 sp.6
18 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 10 12627 sp.1
19 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 9 12183 aw.1
20 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 8 11873 aw.1
21 Kotz Egon Koty 9 11864 sp.5
22 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 9 11730 aw.3
23 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 7 11610 aw.1
24 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 9 11323 sp.1
25 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 10 11117 aw.2
26 Pilarski Edward Potępa 9 10897 sp.4
27 Foks Ryszard Koty 8 9598 sp.1
28 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 10 9378 -
29 Pilarski Bernard Koty 8 8406 -
30 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 aw.1
31 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 sp.1
32 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 -
33 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 2 2306 aw.1
34 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 sp.1
35 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 26.06.2020 GOK Potępa