Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 10 > Pawonków sezon 2019-20 turniej nr 24
XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020
Turniej nr 24 23.06.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1380 841 2221
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1082 999 2081
3 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 923 954 1877
4 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 1310 548 1858
5 Doleżych Marek Lubliniec 886 914 1800
6 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 867 931 1798
7 Kukowka Henryk KSS Pawonków 818 931 1749
8 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1090 628 1718
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 445 1258 1703
10 Kościelny Roman Skat Kplonowskie 998 586 1584
11 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 701 805 1506
12 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 685 751 1436
13 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 598 832 1430
14 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 361 1031 1392
15 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 705 637 1342
16 Deptała Leon Skat Kplonowskie 553 777 1330
17 Słociński Adam KSS Pawonków 266 895 1161
18 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 464 647 1111
19 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 787 289 1076
20 Biela Maksymilian Skrzydłowice 363 660 1023
21 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 425 571 996
22 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 304 585 889
23 Koza Bogdan KSS Pawonków 455 391 846
24 Respondek Jan KSS Pawonków 181 664 845
XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020
Klasyfikacja po 24 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 24 39665 -
2 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 24 37813 -
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 24 36602 aw.1
4 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 24 35904 sp.1
5 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 22 35465 -
6 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 24 34726 -
7 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 23 33325 aw.1
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 24 32868 aw.1
9 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 22 32808 aw.1
10 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 24 32646 aw.1
11 Brand Roman LZS Ligota Dolna 23 32068 sp.4
12 Kukowka Henryk KSS Pawonków 23 31983 -
13 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 24 31584 -
14 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 24 30804 aw.1
15 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 22 29867 sp.1
16 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 24 29817 -
17 Biela Maksymilian Skrzydłowice 22 29440 -
18 Słociński Adam KSS Pawonków 20 28262 -
19 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 20 27287 aw.1
20 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 14 25032 sp.1
21 Grohs Paweł KSS Pawonków 21 24821 -
22 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 18 23590 -
23 Koza Bogdan KSS Pawonków 21 23069 -
24 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 19 22086 -
25 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 19 21603 -
26 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 14 21398 -
27 Doleżych Marek Lubliniec 15 20606 -
28 Siekiera Jacek KSS Pawonków 8 11954 -
29 Respondek Jan KSS Pawonków 9 10938 aw.1
30 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 5 9427 sp.1
31 Kuźniak Przemysław KS SKAT-LUB Kochcice 3 4878 -
32 Mrugała Norbert Gwoździeny 4 4819 -
33 Bal Józef Lubliniec 5 4806 -
34 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 2 3022 aw.2
35 Deptała Leon Skat Kolonowskie 2 2585 aw.2
36 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 2 2525 sp.2
37 Trzepizur Krzysztof Gwoździany 2 1708 sp.2
38 Brysch Reninhold KS Kuźnia Zawadzkie 1 987 -
39 Klama Jacek Olszyna 1 158 -
Kolejny turniej 30.06.2020 r. o godz. 17.00
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej