Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 11
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 11 07.08.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1238 1020 2258
2 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 970 1277 2247
3 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 1110 883 1993
4 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1220 655 1875
5 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 374 1365 1739
6 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 725 1000 1725
7 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 952 730 1682
8 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 865 794 1659
9 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 602 1024 1626
10 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 819 674 1493
11 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 661 765 1426
12 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 625 636 1261
13 Pilarski Bernard Koty 764 296 1060
14 Kotz Egon Koty 578 431 1009
15 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 368 621 989
16 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 625 247 872
17 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 391 442 833
18 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 763 -51 712
19 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 400 312 712
20 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 230 471 701
21 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 78 404 482
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 11 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 11 18402 aw.1
2 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 11 18239 aw.2
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 11 17993 sp.2
4 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 11 17529 aw.1
5 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 11 17240 aw.1
6 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 11 16488 sp.3
7 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 11 16040 -
8 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 11 15620 aw.3
9 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 11 15612 sp.1
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 10 14668 aw.4
11 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 11 14253 aw.7
12 Doleżych Marek Lubliniec 10 14198 sp.3
13 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 9 14067 sp.3
14 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 11 13653 aw.2
15 Brand Roman LZS Ligota Dolna 10 13407 sp.3
16 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 8 13349 aw.7
17 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 10 13303 sp.4
18 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 9 13299 aw.2
19 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.4
20 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 10 12895 sp.1
21 Kotz Egon Koty 10 12873 -
22 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 9 12820 sp.5
23 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 10 12442 sp.1
24 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 10 12024 -
25 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 10 11117 -
26 Pilarski Edward Potępa 9 10897 -
27 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 11 10367 aw.1
28 Foks Ryszard Koty 8 9598 sp.1
29 Pilarski Bernard Koty 9 9466 -
30 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
31 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
32 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 3 3178 aw.1
33 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 sp.1
34 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 -
35 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 14.08.2020 GOK Potępa