Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 12
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 12 14.08.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 623 1212 1835
2 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1045 762 1807
3 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 925 855 1780
4 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 503 1227 1730
5 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 507 1167 1674
6 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 1078 585 1663
7 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 647 999 1646
8 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 828 745 1573
9 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 638 826 1464
10 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 260 1189 1449
11 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 977 345 1322
12 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 580 711 1291
13 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 426 852 1278
14 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 664 612 1276
15 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 433 766 1199
16 Doleżych Marek Lubliniec 316 853 1169
17 Kotz Egon Koty 593 571 1164
18 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 552 604 1156
19 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 597 496 1093
20 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 690 236 926
21 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 399 55 454
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 12 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 12 19688 aw.1
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 12 19680 sp.1
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 12 19566 -
4 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 12 18820 -
5 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 12 18516 -
6 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 12 18134 -
7 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 12 17875 -
8 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 12 17342 aw.1
9 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 12 17294 sp.1
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 11 16448 -
11 Doleżych Marek Lubliniec 11 15367 aw.1
12 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 12 15316 aw.2
13 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 12 14707 sp.2
14 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 9 14671 aw.2
15 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 10 14455 aw.3
16 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 9 14067 sp.3
17 Kotz Egon Koty 11 14037 aw.4
18 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 11 13535 aw.5
19 Brand Roman LZS Ligota Dolna 10 13407 sp.4
20 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 10 13303 sp.3
21 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.2
22 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 10 12895 sp.2
23 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 9 12820 sp.1
24 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 10 12024 -
25 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 12 11831 aw.2
26 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 10 11117 sp.1
27 Pilarski Edward Potępa 9 10897 sp.1
28 Foks Ryszard Koty 8 9598 -
29 Pilarski Bernard Koty 9 9466 -
30 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
31 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
32 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 4 4377 -
33 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 -
34 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1 1807 aw.2
35 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 sp.1
36 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 sp.1
37 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 1 926 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 21.08.2020 GOK Potępa