Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 13
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 13 21.08.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 743 1264 2007
2 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 962 1008 1970
3 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 859 992 1851
4 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 643 1168 1811
5 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 422 1280 1702
6 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 1263 437 1700
7 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 660 1019 1679
8 Doleżych Marek Lubliniec 903 735 1638
9 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 1237 372 1609
10 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 658 923 1581
11 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 863 579 1442
12 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 760 632 1392
13 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 834 545 1379
14 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 729 515 1244
15 Pilarski Bernard Koty 663 534 1197
16 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 959 237 1196
17 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 662 516 1178
18 Kotz Egon Koty 626 508 1134
19 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 227 891 1118
20 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 802 311 1113
21 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 866 148 1014
22 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 480 533 1013
23 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice -54 926 872
24 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 578 254 832
25 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 96 693 789
26 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 338 350 688
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 13 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 13 21658 -
2 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 13 20679 aw.1
3 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 13 20368 sp.1
4 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 13 19833 -
5 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 13 19456 aw.2
6 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 13 19388 sp.1
7 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 13 19330 sp.1
8 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 13 18412 aw.1
9 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 13 18356 sp.1
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 12 18150 -
11 Doleżych Marek Lubliniec 12 17005 -
12 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 10 16350 aw.2
13 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 13 16105 sp.1
14 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 10 15918 aw.2
15 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 11 15633 -
16 Kotz Egon Koty 12 15171 aw.1
17 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 12 14977 aw.1
18 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 12 14707 sp.5
19 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 11 14706 aw.3
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 10 13407 sp.1
21 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 11 13403 aw.3
22 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 10 13303 sp.2
23 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 11 13124 aw.3
24 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 13 13075 aw.1
25 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.4
26 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 9 12820 sp.3
27 Pilarski Edward Potępa 9 10897 -
28 Pilarski Bernard Koty 10 10663 aw.1
29 Foks Ryszard Koty 8 9598 sp.1
30 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
31 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
32 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 5 5986 -
33 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 2 3199 aw.1
34 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 sp.1
35 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 aw.2
36 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 1 1700 aw.2
37 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 sp.2
38 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 sp.2
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 28.08.2020 GOK Potępa