Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 15
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 15 04.09.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 844 1378 2222
2 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1314 610 1924
3 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 956 907 1863
4 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 1196 584 1780
5 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 879 802 1681
6 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 669 969 1638
7 Foks Ryszard Koty 1014 617 1631
8 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 665 938 1603
9 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 343 1233 1576
10 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 498 979 1477
11 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 680 762 1442
12 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 817 590 1407
13 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 539 864 1403
14 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 956 430 1386
15 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 788 528 1316
16 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 707 519 1226
17 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 684 526 1210
18 Doleżych Marek Lubliniec 596 609 1205
19 Pilarski Bernard Koty 392 717 1109
20 Kotz Egon Koty 674 400 1074
21 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 574 357 931
22 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 586 251 837
23 Pilarski Edward Potępa 254 516 770
24 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 482 251 733
25 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 299 380 679
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 15 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 15 25635 -
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 15 23280 aw.3
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 15 23265 -
4 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 15 23209 sp.2
5 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 15 23177 sp.1
6 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 15 22454 -
7 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 15 21246 -
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 14 20991 -
9 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 12 20228 aw.2
10 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 15 19726 -
11 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 13 19330 sp.2
12 Doleżych Marek Lubliniec 14 18951 -
13 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 13 18312 -
14 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 11 17616 -
15 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 14 17508 aw.1
16 Kotz Egon Koty 14 17280 sp.1
17 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 14 17129 -
18 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 13 16843 -
19 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 13 16824 -
20 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 13 16415 aw.1
21 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 15 15256 aw.1
22 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 12 14707 sp.2
23 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 10 13755 -
24 Brand Roman LZS Ligota Dolna 10 13407 -
25 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 10 13303 -
26 Pilarski Bernard Koty 12 12951 aw.1
27 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.1
28 Pilarski Edward Potępa 10 11667 -
29 Foks Ryszard Koty 9 11229 -
30 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 7 8899 aw.1
31 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 sp.1
32 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
33 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 3 4652 -
34 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 3 3583 aw.1
35 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 sp.1
36 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 2 2789 aw.3
37 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 sp.1
38 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 1 1691 sp.1
39 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 sp.1
40 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 11.09.2020 GOK Potępa