IV Grand Prix Opolskiego Związku Skata 2020 – Krapkowice
Gospodarz zawodów: OZSkat Opole


w dniu: 6.09.2020

Sędzia – Paweł Kiszka
Kierownictwo Paweł Kiszka

Sekretariat: Franciszek Świtała
Mce Nazwisko, imię Klub GP suma
1 Seria 2 Seria 3 Seria
z gry w Z gry w Z gry w Z gry w
1 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom
2999 27 995 7 992 8 1012 12
2 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 120 2894 26 751 8 759 8 1384 10
3 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice
2879 30 1148 12 1014 12 717 6
4 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 113 2868 16 745 7 1176 9 947 9
5 Brynza Krystian LZS Kujawy 108 2837 23 802 7 1179 10 856 6
6 Rożeński Ryszard K.S.KAROLINKA Gogolin 103 2778 25 695 6 1191 11 892 8
7 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 98 2724 27 739 7 926 10 1059 10
8 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom
2655 25 965 9 888 7 802 9
9 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 88 2599 18 563 5 838 5 1198 8
10 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 86 2584 33 757 11 757 11 1070 11
11 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 84 2582 25 625 5 1181 11 776 9
12 Respondek Jan KSS Pawonków 82 2550 25 565 8 673 7 1312 10
13 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 78 2548 23 484 6 1411 11 653 6
14 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 74 2476 26 504 6 1013 12 959 8
15 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 68 2390 25 916 9 288 5 1186 11
16 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 66 2389 24 821 8 855 8 713 8
17 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 64 2376 24 1229 12 829 7 318 5
18 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 62 2356 19 572 4 966 7 818 8
19 Kandzia Lidia KOMAX OPOLE - Borki 59 2338 23 747 9 721 7 870 7
20 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 58 2318 23 964 10 648 7 706 6
21 Mateja Józef KOMAX OPOLE - Borki 55 2299 23 965 9 1082 9 252 5
22 Matiaszek Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice
2291 19 449 4 1351 10 491 5
23 Barysz Marcin LZS Kujawy 53 2287 21 635 7 1042 9 610 5
24 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 52 2262 30 990 9 540 10 732 11
25 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 49 2230 23 691 7 870 9 669 7
26 Wanat Edward SwoRNICA Opole – Czarnowąsy 48 2216 19 974 7 936 7 306 5
27 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom
2176 19 426 3 655 9 1095 7
28 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 46 2174 20 784 6 754 7 636 7
29 Grohs Paweł KSS Pawonków 46 2170 19 456 4 923 7 791 8
30 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
2166 29 818 12 588 8 760 9
31 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 44 2133 21 543 4 892 10 698 7
32 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom
2063 26 1168 11 560 7 335 8
33 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 40 2045 24 636 7 734 10 675 7
34 Hajduk Zdzisław Skat Klub RSM Ruda Śl.
2003 20 696 5 601 7 706 8
35 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 38 1973 18 630 5 1144 9 199 4
36 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 38 1956 20 1113 10 225 5 618 5
37 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 36 1926 23 681 10 542 5 703 8
38 Byczek Stanisław K.S.KAROLINKA Gogolin 34 1888 20 633 6 410 6 845 8
39 Skiba Bernard Poznań
1833 11 437 5 554 6 842 6
40 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 32 1811 22 1083 10 199 5 529 7
41 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice
1806 23 637 9 308 5 861 9
42 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
1804 30 908 11 508 10 388 9
43 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 26 1679 14 675 5 276 3 728 6
44 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 20 1523 19 493 6 406 5 624 8
45 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 20 1512 20 836 9 578 5 98 6
46 Brysch Rainhold KS KUŹNIA Zawadzkie 18 1497 23 801 9 254 5 442 9
47 Kukowka Henryk KSS Pawonków 18 1494 16 583 8 623 5 288 3
48 Wieja Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 18 1461 17 428 4 557 6 476 7
49 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 16 1436 17 -56 3 753 9 739 5
50 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 14 1382 12 271 4 541 3 570 5
51 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
1233 17 441 7 535 5 257 5
52 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 6 1192 16 309 5 335 5 548 6
53 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
1073 17 438 7 95 6 540 4
54 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 1 309 14 -21 5 207 4 123 5
55 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1 51 16 446 9 43 3 -438 4