Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 16
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 16 11.09.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1084 1065 2149
2 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 1010 820 1830
3 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 690 1087 1777
4 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 864 832 1696
5 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 672 1010 1682
6 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 1138 491 1629
7 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 980 574 1554
8 Brand Roman LZS Ligota Dolna 440 1090 1530
9 Foks Ryszard Koty 645 877 1522
10 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 610 890 1500
11 Pilarski Edward Potępa 1039 439 1478
12 Pilarski Bernard Koty 563 822 1385
13 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 848 508 1356
14 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 632 585 1217
15 Doleżych Marek Lubliniec 595 349 944
16 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 761 172 933
17 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 641 252 893
18 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 54 819 873
19 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 208 612 820
20 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 470 203 673
21 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 385 146 531
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 16 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 15 25635 -
2 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 16 24819 aw.1
3 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 16 24780 sp.1
4 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 16 24284 aw.2
5 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 16 24142 sp.1
6 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 16 24070 sp.1
7 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 15 22620 aw.1
8 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 13 22377 aw.1
9 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 16 21919 sp.2
10 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 16 20546 -
11 Doleżych Marek Lubliniec 15 19895 aw.1
12 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 14 19668 aw.1
13 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 13 19330 sp.2
14 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 14 18601 aw.5
15 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 15 18381 -
16 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 11 17616 sp.2
17 Kotz Egon Koty 14 17280 sp.1
18 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 14 17129 sp.1
19 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 13 16843 sp.1
20 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 13 16415 -
21 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 15 15256 -
22 Brand Roman LZS Ligota Dolna 11 14937 aw.2
23 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 12 14707 sp.1
24 Pilarski Bernard Koty 13 14336 aw.2
25 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 10 13755 sp.2
26 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 10 13303 sp.1
27 Pilarski Edward Potępa 11 13145 aw.1
28 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.1
29 Foks Ryszard Koty 10 12751 -
30 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 8 10595 -
31 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
32 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
33 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 4 4800 aw.1
34 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 3 4652 sp.1
35 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 3 4471 aw.1
36 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 sp.1
37 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 -
38 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 1 1691 -
39 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 -
40 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
41 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 1 531 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 18.09.2020 GOK Potępa