OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2020 / 2021
3 Turniej - 13.09.2020 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Brynza Krystian LZS Kujawy 506 1012 611 2129
2 Barysz Marcin LZS Kujawy 461 1042 543 2046
3 Stein Gerhard Zielina 886 637 424 1947
4 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 685 774 400 1859
5 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 867 287 684 1838
6 Mencler Jan LZS Kujawy 596 528 509 1633
7 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 456 834 309 1599
8 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 439 631 504 1574
9 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn - Koźle 820 77 583 1480
10 Kiszka Paweł KOMAX Opole-Borki 21 687 684 1392
11 Stein Roland LZS Kujawy 669 473 177 1319
12 Kern Erhard Głogówek 324 860 132 1316
13 Kandzia Lidia KOMAX Opole-Borki 801 142 344 1287
14 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 204 675 380 1259
15 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 511 302 372 1185
16 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 157 642 330 1129
17 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 405 62 628 1095
18 Bialek Zygmunt Strzeleczki 633 26 382 1041
19 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 69 262 617 948
20 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 258 346 296 900
21 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy 219 382 258 859
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA
Klasyfikacja po 3 turniejach sezonu 2020-2021
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Brynza Krystian LZS Kujawy 3 5780 aw.2
2 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 3 5090 sp.1
3 Barysz Marcin LZS Kujawy 3 4864 aw.7
4 Mencler Jan LZS Kujawy 3 4853 -
5 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 3 4800 sp.3
6 Kiszka Paweł KOMAX Opole-Borki 3 4596 sp.1
7 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 3 4189 aw.7
8 Stein Roland LZS Kujawy 3 4139 aw.1
9 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 3 4109 sp.3
10 Białek Zygmunt Strzeleczki 3 4108 sp.3
11 Kern Erhard Głogówek 3 4056 -
12 Kandzia Lidia KOMAX Opole-Borki 3 3900 aw.1
13 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 3 3873 sp.1
14 Stein Gerhard Zielina 3 3754 aw.3
15 Michalski Henryk Kędzierzyn - Koźle 3 3174 aw.6
16 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 2 3116 aw.12
17 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy 3 3112 sp.2
18 Gibas Joachim Ligota Bialska 2 2982 sp.10
19 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 3 2849 -
20 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 2 2194 aw.5
21 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 1 1814 sp.5
22 Grzywa Teofil LZS Kujawy 1 1793 sp.4
23 Gruszka Alfons SWORNICA Opole Czarnowąsy 1 1700 sp.3
24 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 1 1599 aw.6
25 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1 1574 aw.6
26 Manieta Bernard Niemcy 1 1526 sp.4
27 Hansen Janis Peine Niemcy 1 1481 sp.4
28 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Opolskie 1 1477 sp.4
29 Scheider Norbert Gogolin 1 1292 sp.3
30 Pawelczyk Krystian Obrowiec 1 1281 sp.3
31 Hadamek Norbert Niemcy 1 1152 sp.2
Turnieje odbywają się - Dom Kultury w Kujawach ulica Prudnicka 1 Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej 4 sezonu 2020-21 rozegrany zostanie 22 listopada 2020 r. ( niedziela ) 13.00