Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Turniej nr 3  17.09.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Szymski Marcin Victoria Chróścice 1159 1024 2183
2 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 992 975 1967
3 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 864 1099 1963
4 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 1285 550 1835
5 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 810 880 1690
6 Kukowka Henryk KSS Pawonków 541 1073 1614
7 Deptała Leon Skat Kolonowskie 799 664 1463
8 Grohs Paweł KSS Pawonków 718 704 1422
9 Biela Maksymilian Skrzydłowice 446 885 1331
10 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 848 467 1315
11 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 867 441 1308
12 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 656 513 1169
13 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 324 784 1108
14 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 117 967 1084
15 Brand Roman LZS Ligota Dolna 391 670 1061
16 Nowak Jan Victoria Chróścice 331 563 894
17 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 20 847 867
18 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 251 492 743
19 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 249 447 696
20 Respondek Jan KSS Pawonków 566 88 654
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Klasyfikacja po 3 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 3 5465 aw.2
2 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 3 5232 aw.2
3 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 3 5073 aw.2
4 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 3 4812 sp.3
5 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 3 4673 aw.7
6 Kukowka Henryk KSS Pawonków 3 4656 aw.1
7 Deptała Leon Skat Kolonowskie 3 4342 aw.1
8 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 3 4289 aw.2
9 Grohs Paweł KSS Pawonków 3 4253 -
10 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 3 3848 aw.5
11 Szymski Marcin Victoria Chróścice 1 3783 aw.3
12 Biela Maksymilian Skrzydłowice 3 3765 aw.12
13 Respondek Jan KSS Pawonków 3 3708 sp.7
14 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 2 3547 sp.12
15 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 3 3504 sp.4
16 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 3 3261 -
17 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 2 3247 aw.3
18 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 3 3145 -
19 Nowak Jan Victoria Chróścice 2 2960 sp.2
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 3 2754 sp.1
21 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 2 2569 sp.8
22 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1 1253 sp.1
23 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 1246 sp.1
24 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 1 1169 -
25 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 1 1052 sp.2
Turniej nr 4 odbędzie się 24.09.2020 r. (czwartek) o godz. 17.30
Świetlica na stadionie Unii Kolonowskie