Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn turniej nr 21
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 21 04.06.2021
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 879 1373 2252
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1209 887 2096
3 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 956 1048 2004
4 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 778 1042 1820
5 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 977 720 1697
6 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 882 785 1667
7 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 875 689 1564
8 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 816 641 1457
9 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 940 506 1446
10 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 779 645 1424
11 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 294 1086 1380
12 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 606 764 1370
13 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 539 812 1351
14 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 613 714 1327
15 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 949 316 1265
16 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 126 1089 1215
17 Kotz Egon Koty 521 665 1186
18 Doleżych Marek Lubliniec 635 503 1138
19 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 572 501 1073
20 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 201 673 874
21 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 214 539 753
22 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn -104 415 311
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 21 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 21 33302 -
2 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 19 32658 -
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 21 32285 -
4 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 21 31386 aw.1
5 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 18 30722 sp.1
6 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 21 30230 aw.1
7 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 21 30096 sp.1
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 20 29094 -
9 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 21 28456 -
10 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 19 26839 -
11 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 17 26564 aw.1
12 Doleżych Marek Lubliniec 20 26476 sp.1
13 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 18 25033 -
14 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 20 24936 -
15 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 18 23856 aw.1
16 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 18 23032 aw.2
17 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 18 23030 sp.2
18 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 18 22237 sp.1
19 Kotz Egon Koty 19 22190 -
20 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 17 21054 -
21 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 20 20143 -
22 Foks Ryszard Koty 14 19702 -
23 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 14 19572 -
24 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 14 19043 -
25 Pilarski Edward Potępa 15 17801 -
26 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 11 17616 -
27 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 12 17334 aw.2
28 Pilarski Bernard Koty 17 17059 sp.1
29 Brand Roman LZS Ligota Dolna 12 16486 sp.1
30 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 10 14303 -
31 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
32 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 6 7499 -
33 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
34 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 5 7188 -
35 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 4 5944 -
36 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 -
37 Glogowski Alojzy KS Łabędy Gliwice 2 2347 -
38 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 -
39 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 1 1691 -
40 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 -
41 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
42 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 1 531 -
Turnieje odbywają się w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Potępie
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 11.06.2021