Opolski Związek Skata: Skat > Krupski Młyn turniej nr 22
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 22  11.06.2021
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 1347 720 2067
2 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 587 1439 2026
3 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 724 1254 1978
4 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 1109 809 1918
5 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1205 682 1887
6 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1097 776 1873
7 Pilarski Bernard Koty 1081 655 1736
8 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 1040 690 1730
9 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1018 655 1673
10 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 885 768 1653
11 Doleżych Marek Lubliniec 789 814 1603
12 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 355 1201 1556
13 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 744 811 1555
14 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 398 1027 1425
15 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 945 256 1201
16 Pilarski Edward Potępa 222 955 1177
17 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 646 505 1151
18 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 917 229 1146
19 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 564 558 1122
20 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 642 418 1060
21 Kotz Egon Koty 532 476 1008
22 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 401 593 994
23 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 432 521 953
24 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 945 -24 921
25 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 282 574 856
26 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 56 619 675
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 22 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 22 35175 -
2 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 20 34725 -
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 22 34172 -
4 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 22 33059 -
5 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 19 32277 -
6 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 22 31960 -
7 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 22 31242 -
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 21 30216 -
9 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 22 30109 -
10 Doleżych Marek Lubliniec 21 28079 aw.2
11 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 20 27695 sp.1
12 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 18 27239 sp.1
13 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 21 26914 aw.1
14 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 19 25954 sp.1
15 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 19 25077 -
16 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 19 24950 -
17 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 19 24181 -
18 Kotz Egon Koty 20 23198 aw.1
19 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 18 22610 aw.1
20 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 18 22237 sp.2
21 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 15 21598 aw.2
22 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 21 21096 sp.1
23 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 15 20468 aw.1
24 Foks Ryszard Koty 14 19702 sp.2
25 Pilarski Edward Potępa 16 18978 -
26 Pilarski Bernard Koty 18 18795 aw.2
27 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 13 18394 -
28 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 11 17616 sp.2
29 Brand Roman LZS Ligota Dolna 12 16486 -
30 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 11 15297 -
31 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
32 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 6 7499 -
33 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
34 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 5 7188 -
35 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 4 5944 -
36 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 -
37 Glogowski Alojzy KS Łabędy Gliwice 2 2347 -
38 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 -
39 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 1 1691 -
40 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 -
41 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
42 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 1 531 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 18.06.2021 GOK Potępa