Opolski Związek Skata: Skat > Kujawy GP LZS Turniej nr 6
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2021 / 2022
6 Turniej - 02.01.2022 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 503 958 741 2202
2 Gibas Joachim Ligota Bialska 570 722 907 2199
3 Stein Roland LZS Kujawy 728 682 539 1949
4 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 566 586 748 1900
5 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn - Koźle 575 826 482 1883
6 Nowak Bernard LZS Kujawy 769 584 504 1857
7 Grzywa Teofil LZS Kujawy 662 456 614 1732
8 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 242 778 655 1675
9 Brynza Krystian LZS Kujawy 322 733 588 1643
10 Żurek Herbert Strzeleczki 837 401 162 1400
11 Barysz Marcin LZS Kujawy 520 457 362 1339
12 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 421 319 561 1301
13 Białek Zygmunt Strzeleczki 490 355 445 1290
14 Stein Gerhard Zielina 520 141 455 1116
15 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 109 435 506 1050
16 Mencler Jan LZS Kujawy 191 62 688 941
17 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 67 428 275 770
18 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 250 242 227 719
19 Larysz Józef Wierzch 312 248 150 710
20 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn - Koźle 164 612 -262 514
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA
Klasyfikacja po 6 turniejach sezonu 2021-2022
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 6 10525 -
2 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 6 8902 aw.4
3 Brynza Krystian LZS Kujawy 6 8419 aw.2
4 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 6 8324 sp.2
5 Barysz Marcin LZS Kujawy 6 7494 aw.3
6 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 6 7414 aw.3
7 Żurek Herbert Strzeleczki 5 7366 aw.3
8 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 6 7346 sp.1
9 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 4 7316 sp.6
10 Nowak Bernard LZS Kujawy 4 7023 aw.4
11 Wanat Edward KS Karolinka Gogolin 4 6886 sp.7
12 Białek Zygmunt Strzeleczki 5 6665 -
13 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 6 6609 sp.2
14 Larysz Józef Wierzch 6 5961 sp.2
15 Mencler Jan LZS Kujawy 5 5460 -
16 Stein Gerhard Zielina 4 5288 -
17 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 3 5011 aw.4
18 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn - Koźle 5 4667 sp.1
19 Stein Roland LZS Kujawy 3 4275 aw.3
20 Gibas Joachim Ligota Bialska 2 3775 aw.6
21 Grzywa Teofil LZS Kujawy 3 3677 aw.3
22 Wyszka Piotr Dziedzice 2 3600 sp.4
23 Jurkowski Henryk Głogówek 3 3570 sp.4
24 Kern Erhard Głogówek 3 3449 sp.4
25 Robota Krzysztof Zielina 2 2177 sp.2
26 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn - Koźle 1 1883 aw.3
27 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 1 1784 sp.2
28 Fuchs Marcin Kujawy 1 1242 sp.1
29 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 1 1136 sp.1
30 Pohl Bernard Przywory 1 1083 -
31 Cybulski Tomasz Wawelno 1 939 -
Turniej odbędzie się w Sali OSP w Zielinie ulica Kolejowa 5 Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej 7 rozegrany zostanie 16 stycznia 2022 r. ( niedziela ) 13.00