Opolski Związek Skata: Skat > OZSKAT > Turnieje > V GP Opole Antoniów 2024
  V Grand Prix Opolskiego Związku Skata 2024 – Antoniów 25.05.2024
Sędzia: Paweł Kiszka Kierownictwo Paweł Kiszka
 
    Sekretariat: Krystian Loga
 
                   
M-ce kod Nazwisko, imię Klub S U M A
1 Seria
2 Seria
3 Seria
 
    Z gry w Z gry w Z gry w Z gry w
1. 43 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 3894 33 1114 10 768 8 2012 15
2. 58 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 3226 32 1065 10 1225 13 936 9
3. 29 Kiciński Jerzy NITRON Krupski Młyn 3067 29 912 11 1208 9 947 9
4. 21 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 3007 29 539 6 1112 10 1356 13
5. 45 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2979 28 958 8 997 8 1024 12
6. 20 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 2958 25 1246 11 792 8 920 6
7. 25 Żurad Robert KOMAX OPOLE - Borki 2914 26 885 8 1376 11 653 7
8. 33 Kandzia Lidia KOMAX OPOLE - Borki 2760 22 746 7 952 8 1062 7
9. 35 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 2735 32 836 10 1056 12 843 10
10. 52 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 2732 25 608 5 807 8 1317 12
11. 53 Mietelski Zdzisław NITRON Krupski Młyn 2720 22 761 5 1226 9 733 8
12. 51 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2650 25 1074 10 938 9 638 6
13. 41 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 2610 30 932 12 755 8 923 10
14. 44 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 2526 21 570 4 1180 10 776 7
15. 46 Brysch Rainhold KS KUŹNIA Zawadzkie 2501 27 940 10 912 10 649 7
16. 10 Świtała Antoni KS KUŹNIA Zawadzkie 2469 29 1181 10 739 10 549 9
17. 11 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2465 19 660 6 1210 8 595 5
18. 39 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 2428 25 1130 11 922 8 376 6
19. 17 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2357 21 869 8 919 9 569 4
20. 54 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2353 26 1053 10 341 4 959 12
21. 6 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2269 20 580 7 1028 8 661 5
22. 26 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2265 31 568 11 446 7 1251 13
23. 22 Świtała Franciszek KS KUŹNIA Zawadzkie 2252 28 749 9 330 7 1173 12
24. 60 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 2239 20 493 7 1266 10 480 3
25. 48 Koik Henryk SWORNICA Opole - Czarnowąsy 2138 20 462 4 748 7 928 9
26. 57 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 2111 22 761 8 1023 10 327 4
27. 3 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2098 19 544 5 579 6 975 8
28. 31 Wiesbach Joachim Małapanew Ozimek - Szczedrzyk 2098 18 706 5 732 7 660 6
29. 23 Gorzel Norbert LZS Leśnica 2072 19 405 6 810 6 857 7
30. 2 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 2057 19 714 9 826 6 517 4
31. 19 Wojtala Alfred LZS Leśnica 2050 19 973 10 346 4 731 5
32. 27 Dybowski Leopold LZS Ligota Dolna 2039 24 523 6 1307 12 209 6
33. 24 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1996 26 1216 11 488 8 292 7
34. 15 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 1956 22 1183 11 521 8 252 3
35. 37 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 1951 26 489 6 1076 14 386 6
36. 55 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1936 21 338 6 368 4 1230 11
37. 14 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 1903 23 758 8 903 9 242 6
38. 50 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 1864 23 1061 11 453 7 350 5
39. 32 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 1809 17 284 4 886 8 639 5
40. 7 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 1751 19 458 6 905 8 388 5
41. 4 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 1734 17 635 6 404 4 695 7
42. 30 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1708 20 859 8 518 5 331 7
43. 1 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 1700 22 438 8 935 8 327 6
44. 18 Roskosz Adrian DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1668 20 292 4 732 7 644 9
45. 13 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 1656 20 418 6 687 7 551 7
46. 5 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 1621 20 670 7 712 8 239 5
47. 12 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 1576 19 485 6 640 6 451 7
48. 59 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1497 17 558 5 337 5 602 7
49. 49 Dudek Arkadiusz NITRON Krupski Młyn 1491 17 233 4 352 4 906 9
50. 42 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1298 16 594 6 60 5 644 5
51. 8 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 1296 16 701 8 -382   977 8
52. 9 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 1257 19 515 7 176 5 566 7
53. 47 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 1238 16 606 7 223 3 409 6
54. 40 Mrowiec Józef Ozimek 1226 14 632 8 170 3 424 3
55. 28 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 1103 11 459 3 239 4 405 4
56. 34 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 989 12 337 5 90 2 562 5
57. 38 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 955 7 364 2 192 2 399 3