Opolski Związek Skata: Skat > Pófinał IMP 2020 Chudów
Półfinał IMP 2020 Chudów 29.08.2020
Gospodarz: Polski Związek Skata Kierownik: Tadeusz Żogała
Sędzia: Krzysztof Kołodziejczyk Sekretariat: Eugeniusz Cyran
M-e Nazwisko i Imię Klub S U M A 1 Seria 2 Seria
Z gry w Z gry w Z gry w
1 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2927 27 1904 16 1023 11
2 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 2875 25 1222 11 1653 14
3 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. 2744 27 1580 15 1164 12
4 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 2684 28 1353 14 1331 14
5 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 2678 26 1466 14 1212 12
6 Skupień Euguniusz ASY WISUS Żory 2589 30 888 12 1701 18
7 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory 2575 22 1367 12 1208 10
8 Jaksik Edward 4 KORONY MDK Szopienice 2556 22 1226 11 1330 11
9 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 2535 26 1308 15 1227 11
10 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 2483 20 1074 7 1409 13
11 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2466 23 1577 12 889 11
12 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. 2430 17 1348 10 1082 7
13 Rezner Adam SILESIA Rybnik 2421 19 1320 11 1101 8
14 Ordowski Zbigniew OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2357 21 1119 9 1238 12
15 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 2351 26 1830 18 521 8
16 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 2344 25 997 11 1347 14
17 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 2323 30 1229 17 1094 13
18 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 2315 23 1459 13 856 10
19 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 2295 16 1287 10 1008 6
20 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory 2271 23 972 10 1299 13
21 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2247 22 1195 11 1052 11
22 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 2242 22 1046 10 1196 12
23 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 2218 22 1013 12 1205 10
24 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 2198 18 1423 11 775 7
25 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 2184 26 874 11 1310 15
26 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 2177 27 1563 15 614 12
27 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 2177 25 1297 13 880 12
28 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 2166 23 687 9 1479 14
29 Gajdzik Adam FERDYNAND MDK Bogucice 2144 19 1165 11 979 8
30 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 2137 19 598 7 1539 12
31 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2126 21 1194 12 932 9
32 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów 2124 18 1290 10 834 8
33 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory 2119 24 1053 12 1066 12
34 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 2110 16 811 7 1299 9
35 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 2094 21 754 7 1340 14
36 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin 2084 18 1052 10 1032 8
37 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 2083 25 1260 15 823 10
38 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny 2077 21 653 7 1424 14
39 Zieliński Jacek OSP Lędziny 2075 24 1334 15 741 9
40 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 2075 18 1469 13 606 5
41 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 2064 22 1448 14 616 8
42 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2062 18 1127 9 935 9
43 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 2052 20 983 9 1069 11
44 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2024 23 977 12 1047 11
45 Fizia Józef WALET Pawłowice 2023 18 1285 11 738 7
46 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 2021 19 1523 12 498 7
47 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice 2013 20 1407 12 606 8
48 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 2007 22 787 9 1220 13
49 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2005 26 860 12 1145 14
50 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów 1984 16 1050 10 934 6
51 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 1978 19 1133 12 845 7
52 Kiełbasa Wiesław JUBILAT Jastrzębie 1964 19 1175 9 789 10
53 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1957 22 923 9 1034 13
54 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 1953 22 975 8 978 14
55 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 1952 17 711 8 1241 9
56 Tetla Marian ASY WISUS Żory 1942 24 780 13 1162 11
57 Wątroba Zbigniew KS CHSM Chorzów 1938 22 820 11 1118 11
58 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów 1930 22 1308 12 622 10
59 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 1929 22 771 8 1158 14
60 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 1929 21 1040 12 889 9
Miejsca zawodników OZSkat Opole
68 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1858 22 638 10 1230 12
81 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 1712 21 750 10 962 11
83 Madera Joachim KoMAX OPOLE – Borki 1666 20 688 8 978 12
88 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 1588 17 847 10 741 7
104 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 1432 17 1143 9 289 8
116 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1273 11 909 6 364 5
119 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 1202 18 543 8 659 10
127 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 996 16 495 9 501 7
128 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 930 14 619 8 311 5
129 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 917 15 468 8 449 7
Sklasyfikowano 131 zawodników