Opolski Związek Skata: Skat > Pófinał IMP 2020 Chudów > Krupski Młyn sezon 2020 turniej 14
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 14 28.08.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 991 1222 2213
2 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 702 1298 2000
3 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1012 942 1954
4 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 1050 737 1787
5 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 758 1008 1766
6 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 893 862 1755
7 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 836 862 1698
8 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 942 749 1691
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 762 879 1641
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 707 818 1525
11 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 496 957 1453
12 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 494 940 1434
13 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 612 816 1428
14 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 296 1096 1392
15 Kotz Egon Koty 678 670 1348
16 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 889 455 1344
17 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 807 505 1312
18 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 769 541 1310
19 Pilarski Bernard Koty 1217 -38 1179
20 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 507 445 952
21 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 288 660 948
22 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 284 651 935
23 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 442 472 914
24 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 296 470 766
25 Doleżych Marek Lubliniec 650 91 741
26 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 220 417 637
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 14 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 14 23413 -
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 14 21802 aw.1
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 14 21627 sp.1
4 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 14 21601 aw.2
5 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 14 21599 sp.1
6 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 14 21244 sp.1
7 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 14 19804 aw.1
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 13 19675 aw.2
9 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 13 19330 sp.2
10 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 14 18993 sp.1
11 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 11 18304 aw.1
12 Doleżych Marek Lubliniec 13 17746 sp.1
13 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 12 17633 aw.2
14 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 11 17616 -
15 Kotz Egon Koty 13 16206 aw.1
16 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 13 16105 sp.3
17 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 13 15743 -
18 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 12 15617 aw.1
19 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 12 15044 aw.2
20 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 12 14707 sp.2
21 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 12 14552 aw.2
22 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 14 14419 aw.2
23 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 10 13755 aw.3
24 Brand Roman LZS Ligota Dolna 10 13407 sp.4
25 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 10 13303 sp.3
26 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.1
27 Pilarski Bernard Koty 11 11842 aw.1
28 Pilarski Edward Potępa 9 10897 sp.1
29 Foks Ryszard Koty 8 9598 -
30 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
31 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 6 7296 aw.1
32 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 sp.1
33 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 3 4652 -
34 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 -
35 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 2 2652 aw.1
36 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 sp.1
37 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 1 1691 aw.2
38 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 sp.1
39 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 1 1312 aw.1
40 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 sp.2
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 04.09.2020 GOK Potępa