Opolski Związek Skata: Skat > Przechód Turniej nr 3
TURNIEJE SKATA O PUCHAR BURMISTRZA KORFANTOWA - sezon 2020-21
Turniej nr 3 - 06.06.2021 r.
Gospodarz zawodów: LZS Kujawy – Przechód
w dniu: 6.06.2021

Sędzia – Krystian Bryndza Kierownik Krystian Brynza

Sekretarz Jolanta Bartosiewicz
Mce Nazwisko, imię Klub S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
Z gry Z gry Z gry Z gry
1 Gibas Joachim Ligota Bialska 2020 563 707 750
2 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 1962 874 819 269
3 Kiszka Paweł KOMAX Opole Borki 1865 288 986 591
4 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1816 941 427 448
5 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 1715 747 270 698
6 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1595 620 470 505
7 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1522 274 767 481
8 Osiewacz Horst Przechód 1395 385 656 354
9 Kandzia Lidia KOMAX Opole Borki 1365 541 442 382
10 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy 1342 659 220 463
11 Grzywa Teofil LZS Kujawy 1165 30 554 581
12 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1158 576 186 396
13 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 1075 532 169 374
14 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1067 606 128 333
15 Stein Gerhard Zielina 996 158 158 680
16 Brynza Krystian LZS Kujawy 855 482 -102 475
17 Barysz Marcin LZS Kujawy 749 -218 554 413
18 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 507 378 409 -280
19 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 447 111 372 -36

TURNIEJE SKATA O PUCHAR BURMISTRZA KORFANTOWA- sezon 2020-21

KLASYFIKACJA po 3 turniejach

M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Gibas Joachim Ligota Bialska 3 5659 aw.1
2 Kiszka Paweł KOMAX Opole Borki 3 5162 aw.2
3 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 3 4423 -
4 Barysz Marcin LZS Kujawy 3 4421 sp.2
5 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 3 4278 aw.1
6 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 3 4012 aw.10
7 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 2 3985 aw.6
8 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy 3 3965 aw.3
9 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 3 3796 aw.9
10 Brynza Krystian LZS Kujawy 3 3754 sp.2
11 Kandzia Lidia KOMAX Opole Borki 3 3646 aw.4
12 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 3 3279 sp.3
13 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 2 3244 sp.8
14 Stein Roland LZS Kujawy 2 2992 sp.7
15 Mencler Jan LZS Kujawy 2 2831 sp.5
16 Osiewacz Horst Przechód 3 2720 aw.5
17 Stein Gerhard Zielina 3 2655 aw.3
18 Kern Erhard Głogówek 2 2556 sp.6
19 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 3 2519 -
20 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 2 2375 sp.6
21 Grzywa Teofil LZS Kujawy 2 2183 aw.3
22 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn - Koźle 2 2150 sp.5
23 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1962 aw.3
24 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1522 aw.3
25 Białek Zygmunt Strzeleczki 1 1303 sp.3
26 Wanat Edward KOMAX Opole Borki 1 1205 sp.3
27 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1067 aw.1
28 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 1 518 sp.3