Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > Czarnowąsy turniej nr 5
OTWARTE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE
Turniej nr 5 23.05.2019 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kesner Waldemar Komax Borki-Opole 833 1224 2057
2 Pietrek Jerzy Swornica Czarnowąsy 970 1033 2003
3 Bauman Józef Górki 789 1045 1834
4 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 711 1032 1743
5 Glied Joachim Victoria-Tranzyt-Chrościce 712 1000 1712
6 Jeziorek Józef Popielów 647 989 1636
7 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy 1047 514 1561
8 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 664 838 1502
9 Długosz Artur Kotórz Mały 910 551 1461
10 Wieja Piotr Lech Kędzierzyn-Kożle 806 632 1438
11 Wanat Edward Komax Borki-Opole 893 526 1419
12 Skrzipczyk Paweł Swornica Czarnowąsy 598 803 1401
13 Pohl Bernard Przywory 489 900 1389
14 Dras Ludwig-Gothard Komax Borki-Opole 704 614 1318
15 Matuszek Jerzy Lech Kędzierzyn-Kożle 718 525 1243
16 Gruszka Alfons Swornica Czarnowąsy 412 828 1240
17 Wieczorek Marcin Komax Borki-Opole 564 648 1212
18 Bieniek Jerzy Victoria-Tranzyt-Chrościce 705 458 1163
19 Jończyk Franciszek Komax Borki-Opole 518 616 1134
20 Siendzielorz Paweł Ramsch Chrzowice 703 387 1090
21 Ressel Bernard Popielów 396 590 986
22 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chrościce 141 803 944
23 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 131 737 868
24 Malek Alfred Ramsch Chrzowice 316 240 556
25 Madera Joachim Komax Borki-Opole 231 -6 225
OTWARTE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY – OPOLE
Klasyfikacja po 5 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 5 8634 -
2 Pohl Bernad Przywory 5 8214 -
3 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy 5 8065 -
4 Wanat Edward Komax Borki-Opole 5 7677 aw.1
5 Wieczorek Marcin Komax Borki-Opole 5 7477 sp.1
6 Gruszka Alfons Swornica Czarnowąsy 5 7310 -
7 Jończyk Franciszek Komax Borki-Opole 5 6072 aw.3
8 Malek Alfred Ramsch Chrzowice 5 6050 sp.1
9 Glied Joachim Victoria-Tranzyt-Chrościce 3 6038 aw.4
10 Ressel Bernad Popielów 5 5885 aw.1
11 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chrościce 5 5707 aw.1
12 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 3 5594 aw.4
13 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 4 5416 aw.2
14 Skrzipczyk Paweł Swornica Czarnowąsy 5 5392 -
15 Sojka Zbigniew Ramsch Chrzowice 3 5148 sp.7
16 Długosz Artur Kotórz Mały 5 5119 aw.2
17 Kiszka Paweł Komax Borki-Opole 3 4975 sp.8
18 Kesner Waldemar Komax Borki-Opole 3 4863 aw.4
19 Bieniek Jerzy Victoria-Tranzyt-Chrościce 3 4428 -
20 Siendzielorz Paweł Ramsch Chrzowice 3 4217 -
21 Dras Gothard Ludwig Komax Borki-Opole 3 3896 aw.3
22 Hadamek Józef Komax Borki-Opole 3 3701 sp.5
23 Pietrek Jerzy Swornica Czarnowąsy 2 2957 aw.4
24 Kandzia Lidia Komax Borki-Opole 2 2851 sp.3
25 Bartyla Józef Swornica Czarnowąsy 2 2733 sp.2
26 Dzierzawa Josef Paul Swornica Czarnowąsy 3 2540 sp.1
27 Sklorz Roman Komax Borki-Opole 2 2250 sp.1
28 Bauman Józef Górki 1 1834 aw.6
29 Jeziorek Józef Popielów 1 1636 aw.5
30 Wieja Piotr Lech Kędzierzyn-Kożle 1 1438 aw.4
31 Matuszek Jerzy Lech Kędzierzyn-Kożle 1 1243 aw.3
32 Gruszka Monika Swornica Czarnowąsy 1 613 sp.4
33 Myśliwczyk Piotr LZS Ligota Dolna 1 252 sp.4
34 Madera Joachim Komax Borki-Opole 1 225 -
Turnieje rozgrywane są w Czarnowąsach - Opole w Pawilonie Sportowym
ul. Jagiełły 2a Kolejny turniej 30.05.2019 r. (czwartek) godz. 17.30