Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje DK Strzelec Strzelce Op. Wyniki Strzelce Opolskie turniej 19
Mistrzostwa Sekcji Strzelec DK Strzelce Op. sezon 2018-19 Turniej nr 19 22.01.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Dudek Hubert | Strzelce Op. | 843 | 1295 | 2138 |
2 | Stanula Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 980 | 614 | 1594 |
3 | Zwoliński Eugeniusz | Strzelec DK Strzelce Op. | 932 | 595 | 1527 |
4 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 747 | 654 | 1401 |
5 | Skrzypczyk Franciszek | Strzelec DK Strzelce Op. | 352 | 847 | 1199 |
6 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 914 | 190 | 1104 |
7 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 707 | 50 | 757 |
8 | Żminkowski Mikołaj | Strzelec DK Strzelce Op. | 243 | 386 | 629 |
Mistrzostwa Sekcji Strzelec DK Strzelce Op. sezon 2018-19 Klasyfikacja po 19 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 18 | 29208 | - |
2 | Zwoliński Eugeniusz | Strzelec DK Strzelce Op. | 18 | 27136 | - |
3 | Stanula Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 19 | 25891 | - |
4 | Skrzypczyk Franciszek | Strzelec DK Strzelce Op. | 17 | 23520 | - |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 15 | 22330 | aw.1 |
6 | Żminkowski Mikołaj | Strzelec DK Strzelce Op. | 19 | 21949 | sp.1 |
7 | PudełekJózef | Skat Kolonowskie | 14 | 20598 | - |
8 | Paluch Kazimierz | Strzelec DK Strzelce Op. | 14 | 16937 | - |
9 | Kozołup Antoni | Strzelec DK Strzelce Op. | 10 | 9450 | - |
10 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 6 | 8856 | - |
11 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 4 | 5697 | - |
12 | Lamich Krzysztof | Barut | 3 | 3374 | - |
13 | Dudek Hubert | Strzelce Op. | 2 | 2698 | aw.10 |
14 | Cebula Leonard | Ramsch Chrzowice | 2 | 2131 | sp.1 |
15 | Jarosz Joachim | KS Karolinka Kamień Ślo. | 1 | 1779 | sp.1 |
16 | Brysch Rainhold | GOSiT Zawadzkie | 1 | 1575 | sp.1 |
17 | Mrozik Piotr | Tarnów Opolski | 1 | 1162 | sp.1 |
18 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 1 | 1162 | sp.1 |
19 | Matuszek Sewereyn | Strzelce Op. | 1 | 1146 | sp.1 |
20 | Roskosz Adrian | Ramsch Chrzowice | 1 | 1003 | sp.1 |
21 | Siendzielorz Paweł | Ramsch Chrzowice | 1 | 943 | sp.1 |
22 | Ślusarczyk Rajmund | Strzelce Op. | 1 | 846 | sp.1 |
23 | Loga Krystian | Ramsch Chrzowice | 1 | 679 | sp.1 |
Kolejny turniej odbędzie się 29.01.2019 r. godz. 16.30 | |||||
Strzelecki Ośrodek Kultury Strzelce Op. Pl. Żeromskiego 7 |