Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > Gilowice IMP kat. ogólna - finał
Indywidualne Mistrzostwa Polski kat. ogólna – 07-08.12.2019 r. Gilowice – finał
Gospodarz: Zarząd PZSkat Kierownik Janusz Papkala
Sędzia: Eugeniusz Cyran sekretariat J. i D. Papkala
M-e Nazwisko i Imię Klub kat. suma I dzień
Z gry w

Zawodnicy nagrodzeni


1 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 8108 86
2 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 7635 69
3 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 7617 66
4 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów m 7475 66
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 7388 64
6 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 7242 70
7 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom s 7238 61
8 Szatkowski Leszek Krajna Złotów m 7221 62
9 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7207 74
10 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 7178 72
11 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 7131 63
12 Nadolski Daniel MOKSiR Puck m 7111 76
13 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 7095 65
14 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 7074 76
15 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 7051 68
16 Stalmach Piotr LKS Miedźna m 6978 67
17 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 6965 58
18 Radtke Marek MOKSiR Puck m 6946 64
19 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 6914 66
20 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 6871 67

Pozostali zawodnicy OZSkat Opole


27 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 6644 71
41 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 6272 61
44 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle m 6233 64
45 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 6230 67
64 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice m 6021 60
65 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn m 6006 66
68 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5969 61
75 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5887 61
99 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5668 60
109 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice m 5557 50
110 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5552 50
116 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice m 5483 50
117 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 5482 50
150 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 4965 53
151 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 4955 62
153 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 4940 55
162 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice m 4828 51
165 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 4816 57
185 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 4478 45
189 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice m 4367 38
208 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 3616 37

Sklasyfikowano 216 zawodników