nr ew.: | 05/012 |
klub/sekcja: | KS Kuźnia Zawadzkie |
adres: | Zawadzkie ul. Dworcowa 3A |
prezes: | Świtała Franciszek |
kontakt: | 602 - 747 - 325 |
e-mail: | fswit@interia.pl |
turniej: | Hala Sportowa Zawadzkie |
ul. Opolska 51 |
CZŁONKOWIE KLUBU
1. | Ludwig Józef | 05/012/009 | KS Kuźnia Zawadzkie | m | 1961-03-01 |
2. | Świtała Antoni | 05/012/012 | KS Kuźnia Zawadzkie | s | 1953-06-09 |
3. | Świtała Franciszek | 05/012/013 | KS Kuźnia Zawadzkie | s | 1947-08-14 |
4. | Waloszek Józef | 05/012/023 | KS Kuźnia Zawadzkie | s | 1950-03-16 |
5. | Dybowski Leopold | 05/012/026 | KS Kuźnia Zawadzkie | s | 1948-11-15 |
6. | Brysch Rainhold | 05/012/030 | KS Kuźnia Zawadzkie | s | 1939-12-29 |
7. | Bryłka Ernest | 05/012/031 | KS Kuźnia Zawadzkie | s | 1951-09-29 |
8. | Urbańczyk Ewald | 05/012/032 | KS Kuźnia Zawadzkie | m | 1960-05-01 |
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie sezon 2023-2024 Turniej nr 28 21.03.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 1443 | 853 | 2296 |
2 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 1269 | 688 | 1957 |
3 | Brysch Reinhold | KS Kuźnia Zawadzkie | 733 | 959 | 1692 |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 900 | 784 | 1684 |
5 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 528 | 924 | 1452 |
6 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 400 | 966 | 1366 |
7 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 916 | 366 | 1282 |
8 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 378 | 829 | 1207 |
9 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 471 | 529 | 1000 |
10 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 486 | 354 | 840 |
11 | Najgebaur Andrzej | Zawadzkie | -488 | 205 | -283 |
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2023-2024 Klasyfikacja po 28 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 28 | 46321 | - |
2 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 28 | 41918 | - |
3 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 27 | 41805 | - |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 26 | 40964 | - |
5 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 28 | 39899 | - |
6 | Waloszek Józef | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 36435 | - |
7 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 28 | 35865 | - |
8 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 27 | 35849 | - |
9 | Brysch Reinhold | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 33000 | - |
10 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 25 | 30592 | - |
11 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 24 | 26992 | - |
12 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 19 | 21194 | - |
13 | Koźlik Jan | Jemielnica | 14 | 13234 | - |
14 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 3 | 4546 | - |
15 | Lasota Edward | Piotrówka | 3 | 3357 | - |
16 | Najgebaur Andrzej | Zawadzkie | 4 | 2101 | - |
17 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 2 | 1927 | - |
18 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1841 | - |
19 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 991 | - |
Kolejny turniej odbędzie się 04.04.2024 r. (czwartek) o godz. 17.30 | |||||
Hala Sportowa Zawadzkie ul. Opolska |