XXI Mistrzostwa Gminy Zawadzkie 2019
Turniej Kielcza 07.07.2019
Nazwisko i Imię sekcja razem I seria II seria
Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3094 1471 1623
Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2579 1533 1046
Więcek Jan MDK Kalety 2453 817 1636
Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 2405 854 1551
Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 2401 916 1485
Pawłowski Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 2397 1100 1297
Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 2391 1360 1031
Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 2390 1038 1352
Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 2347 1246 1101
Kukowka Henryk KSS Pawonków 2341 1561 780
Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 2277 1035 1242
Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 2216 1379 837
Wojtala Alfred LZS Leśnica 2175 1103 1072
Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2135 691 1444
Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 2042 1024 1018
Sznajder Eugeniusz niezrzeszony 2032 1217 815
Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1994 682 1312
Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1963 353 1610
Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 1947 820 1127
Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 1939 796 1143
Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1931 890 1041
Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 1914 1342 572
Rodol Bruno LZS Leśnica 1889 1136 753
Brand Roman LZS Ligota Dolna 1883 1135 748
Pilarski Marcin MDK Kalety 1876 924 952
Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 1838 823 1015
Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 1837 1150 687
Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 1833 807 1026
Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1833 880 953
Respondek Jan KSS Pawonków 1822 1007 815
Cichoń Mariusz LZS Leśnica 1769 1178 591
Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1724 349 1375
Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 1719 815 904
Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 1636 676 960
Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 1629 508 1121
Kowalczyk Stanisław niezrzeszony 1612 983 629
Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. 1594 417 1177
Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1592 1341 251
Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1586 736 850
Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 1582 706 876
Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1579 430 1149
Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 1578 689 889
Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1537 1113 424
Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1533 993 540
Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 1522 282 1240
Lamich Krzysztof Barut 1458 1148 310
Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 1441 348 1093
Zwoliński Eugeniusz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1418 713 705
Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 1369 1355 14
Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 1368 1109 259
Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 1336 294 1042
Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 1302 922 380
Koźlik Jan Jemielnica 1265 922 343
Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 1230 656 574
Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 1226 623 603
Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1095 626 469
Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1058 594 464
Loch Hubert KS Szczedrzyk 1045 591 454
Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 946 1010 -64
Gulban Marcin Miasteczko Śląskie 935 536 399
Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 749 470 279
Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 598 396 202