|
Puchar Lata 2015 Turniej nr 11 – 30.07.2015 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
1010 |
1486 |
2496 |
2 |
Skubała Roman |
Skat Lubliniec |
1210 |
975 |
2185 |
3 |
Kaźmierczak Jan |
KS Łabędy Gliwice |
948 |
1106 |
2054 |
4 |
Koziorowski Marian |
Skat Lubliniec |
630 |
1251 |
1881 |
5 |
Kwaśniok Jan |
KS Łabędy Gliwice |
181 |
1509 |
1690 |
6 |
Deptała Leon |
Unia Kolonowskie |
938 |
749 |
1687 |
7 |
Namyślik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
796 |
763 |
1559 |
8 |
Rączkowski Mieczysław |
Lech Kędzierzyn Koźle |
516 |
1008 |
1524 |
9 |
Grosh Paweł |
DOKiS Dobrodzień |
954 |
559 |
1513 |
10 |
Trzeciakowski Jerzy |
Lech Kędzierzyn Koźle |
781 |
712 |
1493 |
11 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
943 |
466 |
1409 |
12 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
578 |
827 |
1405 |
13 |
Pudełek Józef |
Unia Kolonowskie |
592 |
735 |
1327 |
14 |
Hajduk Zdzisław |
KS Łabędy Gliwice |
1177 |
128 |
1305 |
15 |
Koziorowski Piotr |
Skat Lubliniec |
491 |
774 |
1265 |
16 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
770 |
426 |
1196 |
17 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
505 |
679 |
1184 |
18 |
Bryłka Ernest |
DOKiS Dobrodzień |
633 |
498 |
1131 |
19 |
Kozubek Janusz |
Lech Kędzierzyn Koźle |
514 |
607 |
1121 |
20 |
Respondek Jan |
DOKiS Dobrodzień |
443 |
605 |
1048 |
21 |
Palica Piotr |
KS Łabędy Gliwice |
251 |
769 |
1020 |
22 |
Biela Maksymilian |
DOKiS Dobrodzień |
338 |
398 |
736 |
23 |
Wilczek Rajmund |
KS Łabędy Gliwice |
408 |
184 |
592 |
24 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
40 |
540 |
580 |
25 |
Pawłowski Roman |
Lech Kędzierzyn Koźle |
234 |
298 |
532 |
|
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja po 11 turniejach (końcowa) |
m-e |
Nazwisko i Imię |
Sekcja |
il.tur. |
narast |
+/- |
1 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
11 |
20290 |
- |
2 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
11 |
18223 |
- |
3 |
Koziorowski Marian |
Skat Lubliniec |
11 |
18117 |
- |
4 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
11 |
16911 |
- |
5 |
Koziorowski Piotr |
Skat Lubliniec |
10 |
16777 |
- |
6 |
Respondek Jan |
DOKiS Dobrodzień |
11 |
16132 |
- |
7 |
Hajduk Zdzisław |
KS Łabędy Gliwice |
10 |
16003 |
- |
8 |
Deptała Leon |
Unia Kolonowskie |
10 |
15773 |
- |
9 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
11 |
15358 |
- |
10 |
Grosh Paweł |
DOKiS Dobrodzień |
11 |
14739 |
aw.1 |
11 |
Kwaśniok Jan |
KS Łabędy Gliwice |
10 |
14421 |
aw.3 |
12 |
Wilczek Rajmund |
KS Łabędy Gliwice |
11 |
14113 |
sp.2 |
13 |
Namyślik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
10 |
13927 |
- |
14 |
Bryłka Ernest |
DOKiS Dobrodzień |
10 |
13635 |
sp.2 |
15 |
Skubała Roman |
Skat Lubliniec |
9 |
13419 |
aw.2 |
16 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
11 |
13111 |
sp.1 |
17 |
Biela Maksymilian |
DOKiS Dobrodzień |
11 |
12195 |
sp.1 |
18 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
10 |
11791 |
aw.1 |
19 |
Bonk Walter |
Unia Kolonowskie |
7 |
10843 |
sp.1 |
20 |
Pudełek Józef |
Unia Kolonowskie |
8 |
9580 |
- |
21 |
Ludwig Józef |
GOSiT Zawadzkie |
6 |
8138 |
- |
22 |
Brzeguła Zygmunt |
KS Łabędy Gliwice |
3 |
6199 |
- |
23 |
Matiaszek Alojzy |
KS Łabędy Gliwice |
3 |
5718 |
- |
24 |
Kaźmierczak Jan |
KS Łabędy Gliwice |
3 |
4469 |
aw.4 |
25 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
4 |
4427 |
sp.1 |
26 |
Młynek Gerard |
Unia Kolonowskie |
3 |
4402 |
sp.1 |
27 |
Doleżych Zygmunt |
DOKiS Dobrodzień |
3 |
3564 |
sp.1 |
28 |
Koźlik Jan |
Jemielnica |
2 |
2612 |
sp.1 |
29 |
Wodniok Bernard |
LZS Ligota Dolna |
1 |
1812 |
- |
30 |
Palica Piotr |
KS Łabędy Gliwice |
2 |
1759 |
aw.5 |
31 |
Pluta Stanisław |
Tranzyt Ozimek |
1 |
1724 |
sp.1 |
32 |
Rączkowski Mieczysław |
Lech Kędzierzyn Koźle |
1 |
1524 |
aw.4 |
33 |
Trzeciakowski Jerzy |
Lech Kędzierzyn Koźle |
1 |
1493 |
aw.3 |
34 |
Brysch Reinhold |
GO
SiT Zawadzkie |
1 |
1308 |
sp.3 |
35 |
Biela Mariusz |
Łagiewniki |
1 |
1258 |
sp.3 |
36 |
Głogowski Alojzy |
KS Łabędy Gliwice |
1 |
1137 |
sp.3 |
37 |
Kozubek Janusz |
Lech Kędzierzyn Koźle |
1 |
1121 |
sp.1 |
38 |
Dropała Grzegorz |
Unia Kolonowskie |
1 |
1054 |
sp.4 |
39 |
Biela Krzysztof |
Łagiewniki |
1 |
824 |
sp.3 |
40 |
Pawłowski Roman |
Lech Kędzierzyn Koźle |
1 |
532 |
sp.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rozpoczęcie mistrzostw sekcji sezon 2015-2016 |
|
|
|
|
03.09.2015 r. (czwartek) godz. 17.30 |
|
|
|
|
Dom Kultury Zawadzkie ul.Powstańców Śl. (boisko Orlik) |
|
|