Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Wyniki > Zawadzkie Puchar Lata turniej nr 2
Puchar Lata 2019
Turniej nr 2 - 13.06.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 886 1262 2148
2 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 1196 799 1995
3 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 1086 858 1944
4 Respondek Jan KSS Pawonków 1256 578 1834
5 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 926 830 1756
6 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1106 616 1722
7 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 562 1158 1720
8 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 554 1120 1674
9 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 766 862 1628
10 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 408 1075 1483
11 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 495 983 1478
12 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 744 658 1402
13 Deptała Leon Skat Kolonowskie 436 912 1348
14 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 816 484 1300
15 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 859 439 1298
16 Biela Maksymilian Skrzydłowice 156 898 1054
17 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 825 188 1013
18 Bonk Walter Skat Kolonowskie 308 646 954
19 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 222 674 896
20 Lamich Krzysztof Barut 480 306 786
21 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 337 446 783
22 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 365 0 365
23 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie -54 -112 -166
Klasyfikacja po 2 turniejach
M-e Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. il.tur. pkt. +/-
1 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 2 3906 aw.1
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 2 3878 sp.1
3 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 2 3510 aw.1
4 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 2 3260 aw.12
5 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 2 3141 aw.9
6 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2 2941 aw.6
7 Deptała Leon Skat Kolonowskie 2 2841 -
8 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 2 2788 aw.2
9 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 2 2748 sp.6
10 Respondek Jan KSS Pawonków 2 2666 aw.11
11 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 2 2627 aw.8
12 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 2 2563 aw.1
13 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 2 2486 aw.4
14 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 2 2373 sp.8
15 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 2 2350 sp.7
16 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 2 2292 aw.2
17 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2 2289 sp.8
18 Lamich Krzysztof Barut 2 1910 sp.3
19 Biela Maksymilian Skrzydłowice 2 1886 aw.3
20 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 2 1835 aw.3
21 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 1 1672 sp.16
22 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 1 1628 aw.3
23 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 2 1070 sp.12
24 Grohs Paweł KSS Pawonków 1 838 sp.4
25 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 1 428 sp.1
26 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 1 365 sp.1
Kolejny turniej odbędzie się 27.06.2019 r. (czwartek) o godz. 17.30
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a