Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje KS Kuźnia Zawadzkie Wyniki Zawadzkie Puchar Lata turniej nr 4
Puchar Lata 2019 Turniej nr 4 - 04.07.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 960 | 1364 | 2324 |
2 | Wyszkowski Marek | KSS Pawonków | 915 | 1370 | 2285 |
3 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 868 | 1380 | 2248 |
4 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 1458 | 386 | 1844 |
5 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 1046 | 754 | 1800 |
6 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 730 | 1023 | 1753 |
7 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 539 | 1096 | 1635 |
8 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 774 | 770 | 1544 |
9 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 819 | 682 | 1501 |
10 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 712 | 749 | 1461 |
11 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 467 | 966 | 1433 |
12 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 702 | 566 | 1268 |
13 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 956 | 159 | 1115 |
14 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 930 | 151 | 1081 |
15 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 556 | 386 | 942 |
16 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 335 | 606 | 941 |
17 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 449 | 307 | 756 |
18 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 508 | 136 | 644 |
19 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 208 | 119 | 327 |
20 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | -166 | 0 | -166 |
Klasyfikacja po 4 turniejach | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt. | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 4 | 8142 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 4 | 6936 | aw.1 |
3 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 4 | 6641 | aw.4 |
4 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 4 | 6234 | aw.2 |
5 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 4 | 6216 | sp.3 |
6 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 4 | 5733 | aw.3 |
7 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 4 | 5555 | sp.2 |
8 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 4 | 5281 | aw.5 |
9 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 4 | 5163 | aw.2 |
10 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 3 | 5074 | aw.7 |
11 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 3 | 4852 | sp.1 |
12 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 3 | 4804 | sp.8 |
13 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 3 | 4771 | aw.6 |
14 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 4 | 4740 | sp.6 |
15 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 4 | 4577 | - |
16 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 4 | 4119 | - |
17 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 3 | 3875 | sp.5 |
18 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 3 | 3703 | aw.3 |
19 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 3 | 3691 | aw.5 |
20 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 3 | 3578 | sp.6 |
21 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 3 | 3259 | aw.4 |
22 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 2 | 2748 | sp.4 |
23 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 3 | 2207 | sp.3 |
24 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 4 | 2183 | sp.1 |
25 | Lamich Krzysztof | Barut | 2 | 1910 | sp.3 |
26 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 1 | 1672 | - |
Kolejny turniej odbędzie się 11.07.2019 r. (czwartek) o godz. 17.30 | |||||
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a |