Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Wyniki > Zawadzkie Puchar Lata turniej nr 4
Puchar Lata 2019
Turniej nr 4 - 04.07.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 960 1364 2324
2 Wyszkowski Marek KSS Pawonków 915 1370 2285
3 Kukowka Henryk KSS Pawonków 868 1380 2248
4 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 1458 386 1844
5 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1046 754 1800
6 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 730 1023 1753
7 Grohs Paweł KSS Pawonków 539 1096 1635
8 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 774 770 1544
9 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 819 682 1501
10 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 712 749 1461
11 Deptała Leon Skat Kolonowskie 467 966 1433
12 Respondek Jan KSS Pawonków 702 566 1268
13 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 956 159 1115
14 Biela Maksymilian Skrzydłowice 930 151 1081
15 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 556 386 942
16 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 335 606 941
17 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 449 307 756
18 Bonk Walter Skat Kolonowskie 508 136 644
19 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 208 119 327
20 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie -166 0 -166
Klasyfikacja po 4 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt. +/-
1 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 4 8142 -
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 4 6936 aw.1
3 Kukowka Henryk KSS Pawonków 4 6641 aw.4
4 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 4 6234 aw.2
5 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 4 6216 sp.3
6 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 4 5733 aw.3
7 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 4 5555 sp.2
8 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 4 5281 aw.5
9 Respondek Jan KSS Pawonków 4 5163 aw.2
10 Deptała Leon Skat Kolonowskie 3 5074 aw.7
11 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 3 4852 sp.1
12 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 3 4804 sp.8
13 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 3 4771 aw.6
14 Bonk Walter Skat Kolonowskie 4 4740 sp.6
15 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 4 4577 -
16 Biela Maksymilian Skrzydłowice 4 4119 -
17 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 3 3875 sp.5
18 Grohs Paweł KSS Pawonków 3 3703 aw.3
19 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 3 3691 aw.5
20 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 3 3578 sp.6
21 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 3 3259 aw.4
22 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 2 2748 sp.4
23 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 3 2207 sp.3
24 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 4 2183 sp.1
25 Lamich Krzysztof Barut 2 1910 sp.3
26 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 1 1672 -
Kolejny turniej odbędzie się 11.07.2019 r. (czwartek) o godz. 17.30
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a