Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje KS Kuźnia Zawadzkie Wyniki Zawadzkie Puchar Lata turniej nr 6
Puchar Lata 2019 Turniej nr 6 - 18.07.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 1165 | 1068 | 2233 |
2 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1486 | 719 | 2205 |
3 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 899 | 870 | 1769 |
4 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 789 | 851 | 1640 |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 810 | 829 | 1639 |
6 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 353 | 1208 | 1561 |
7 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 582 | 906 | 1488 |
8 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 1060 | 410 | 1470 |
9 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 1168 | 236 | 1404 |
10 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 436 | 941 | 1377 |
11 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 643 | 692 | 1335 |
12 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 273 | 970 | 1243 |
13 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 402 | 796 | 1198 |
14 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 463 | 708 | 1171 |
15 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 658 | 120 | 778 |
16 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 486 | 288 | 774 |
17 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | -47 | 757 | 710 |
18 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 426 | 261 | 687 |
Klasyfikacja po 6 turniejach | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt. | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 6 | 11162 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 6 | 10026 | - |
3 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 6 | 9924 | - |
4 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 6 | 9376 | - |
5 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 6 | 9356 | aw.1 |
6 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 6 | 9054 | sp.1 |
7 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 6 | 8629 | aw.3 |
8 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 6 | 8626 | sp.1 |
9 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 5 | 8186 | sp.1 |
10 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 6 | 7775 | sp.1 |
11 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 5 | 7471 | aw.2 |
12 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 6 | 7454 | sp.1 |
13 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 5 | 7372 | sp.1 |
14 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 5 | 6095 | aw.1 |
15 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 4 | 5766 | sp.1 |
16 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 5 | 5755 | - |
17 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 6 | 5494 | - |
18 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 5 | 5450 | aw.4 |
19 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 3 | 4804 | sp.1 |
20 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 3 | 4771 | sp.1 |
21 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 4 | 4740 | sp.1 |
22 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 6 | 4239 | - |
23 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 4 | 3438 | - |
24 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 2 | 2748 | - |
25 | Lamich Krzysztof | Barut | 2 | 1910 | - |
26 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 1 | 1672 | - |
Kolejny turniej odbędzie się 25.07.2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 | |||||
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a |