Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Wyniki > Zawadzkie Puchar Lata turniej nr 6
Puchar Lata 2019
Turniej nr 6 - 18.07.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1165 1068 2233
2 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1486 719 2205
3 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 899 870 1769
4 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 789 851 1640
5 Deptała Leon Skat Kolonowskie 810 829 1639
6 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 353 1208 1561
7 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 582 906 1488
8 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1060 410 1470
9 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 1168 236 1404
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 436 941 1377
11 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 643 692 1335
12 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 273 970 1243
13 Respondek Jan KSS Pawonków 402 796 1198
14 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 463 708 1171
15 Grohs Paweł KSS Pawonków 658 120 778
16 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 486 288 774
17 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie -47 757 710
18 Biela Maksymilian Skrzydłowice 426 261 687
Klasyfikacja po 6 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt. +/-
1 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 6 11162 -
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 6 10026 -
3 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 6 9924 -
4 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 6 9376 -
5 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 6 9356 aw.1
6 Kukowka Henryk KSS Pawonków 6 9054 sp.1
7 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 6 8629 aw.3
8 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 6 8626 sp.1
9 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 5 8186 sp.1
10 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 6 7775 sp.1
11 Deptała Leon Skat Kolonowskie 5 7471 aw.2
12 Respondek Jan KSS Pawonków 6 7454 sp.1
13 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 5 7372 sp.1
14 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 5 6095 aw.1
15 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 4 5766 sp.1
16 Grohs Paweł KSS Pawonków 5 5755 -
17 Biela Maksymilian Skrzydłowice 6 5494 -
18 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 5 5450 aw.4
19 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 3 4804 sp.1
20 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 3 4771 sp.1
21 Bonk Walter Skat Kolonowskie 4 4740 sp.1
22 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 6 4239 -
23 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 4 3438 -
24 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 2 2748 -
25 Lamich Krzysztof Barut 2 1910 -
26 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 1 1672 -
Kolejny turniej odbędzie się 25.07.2019 r. (czwartek) o godz. 17.00
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a