Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Wyniki > Zawadzkie Puchar Lata turniej nr 7
Puchar Lata 2019
Turniej nr 7 - 25.07.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1092 1124 2216
2 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 1014 1070 2084
3 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 1144 854 1998
4 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 810 1171 1981
5 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 507 1382 1889
6 Biela Maksymilian Skrzydłowice 984 545 1529
7 Deptała Leon Skat Kolonowskie 340 1184 1524
8 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 784 726 1510
9 Kukowka Henryk KSS Pawonków 343 1064 1407
10 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 638 751 1389
11 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 661 726 1387
12 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 778 547 1325
13 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 309 1009 1318
14 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 596 700 1296
15 Grohs Paweł KSS Pawonków 1011 150 1161
16 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 377 687 1064
17 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 336 475 811
18 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. -77 767 690
19 Respondek Jan KSS Pawonków 42 327 369
Klasyfikacja po 7 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt. +/-
1 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 7 13160 -
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 7 12242 -
3 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 7 11242 -
4 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 7 10866 aw.1
5 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 7 10763 sp.1
6 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 7 10710 aw.2
7 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 7 10610 -
8 Kukowka Henryk KSS Pawonków 7 10461 sp.2
9 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 6 9511 -
10 Deptała Leon Skat Kolonowskie 6 8995 aw.1
11 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 6 8668 aw.2
12 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 7 8465 sp.2
13 Respondek Jan KSS Pawonków 7 7823 sp.1
14 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 6 7484 -
15 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 5 7377 -
16 Biela Maksymilian Skrzydłowice 7 7023 aw.1
17 Grohs Paweł KSS Pawonków 6 6916 sp.1
18 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 5 5450 -
19 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 7 5303 aw.3
20 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 3 4804 sp.1
21 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 3 4771 sp.1
22 Bonk Walter Skat Kolonowskie 4 4740 sp.1
23 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 4 3438 -
24 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 2 2748 -
25 Lamich Krzysztof Barut 2 1910 -
26 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 1 1889 aw.1
27 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 1 1672 sp.1
Kolejny turniej odbędzie się 01.08.2019 r. (czwartek) o godz. 17.00
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a