Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje KS Kuźnia Zawadzkie Wyniki Zawadzkie sezon 2019/20 turniej nr 17
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020 Turniej nr 17 02.01.2020 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1093 | 920 | 2013 |
2 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 840 | 887 | 1727 |
3 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 1045 | 655 | 1700 |
4 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 927 | 620 | 1547 |
5 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 695 | 785 | 1480 |
6 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 668 | 721 | 1389 |
7 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 747 | 550 | 1297 |
8 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 442 | 824 | 1266 |
9 | Lamich Krzysztof | Barut | 547 | 649 | 1196 |
10 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 164 | 976 | 1140 |
11 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 601 | 514 | 1115 |
12 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 453 | 630 | 1083 |
13 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 536 | 394 | 930 |
14 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 364 | 154 | 518 |
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020 Klasyfikacja po 17 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 16 | 27033 | - |
2 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 15 | 25999 | aw.1 |
3 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 16 | 25539 | sp.1 |
4 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 16 | 24842 | sp.1 |
5 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 17 | 24266 | aw.1 |
6 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 17 | 24030 | aw.1 |
7 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 17 | 24017 | aw.2 |
8 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 12 | 23713 | - |
9 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 16 | 23462 | sp.4 |
10 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 17 | 22767 | - |
11 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 17 | 22647 | aw.2 |
12 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 14 | 22188 | aw.2 |
13 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 15 | 21724 | sp.2 |
14 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 15 | 21655 | sp.2 |
15 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 15 | 20427 | aw.3 |
16 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 13 | 20420 | sp.1 |
17 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 17 | 20361 | - |
18 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 16 | 20008 | sp.2 |
19 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Ko0chcice | 13 | 19096 | - |
20 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 9 | 12050 | - |
21 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 7 | 10483 | - |
22 | Doleżych Zygmunt | LZS Ligota Dolna | 5 | 6507 | - |
23 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 5 | 6391 | - |
24 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 6 | 5624 | - |
25 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 2 | 2071 | - |
26 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 2 | 1489 | - |
27 | Dzierżawa Zygmunt | Skat Kolonowskie | 1 | 1470 | - |
28 | Zwoliński Eugeniusz | DK Strzelec Strzelce Op. | 1 | 1366 | - |
29 | Kraka Marcin | Staniszcze Wielkie | 1 | 1270 | - |
30 | Lamich Krzysztof | Barut | 1 | 1196 | aw.1 |
31 | Barcz Hubert | Zawadzkie | 1 | -3 | sp.1 |
Kolejny turniej odbędzie się 09.01.2020 r. (czwartek) o godz. 17.30 | |||||
Blues Bar Zawadzkie ul. Dworcowa 12A |