Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Wyniki > Zawadzkie sezon 2019/20 turniej nr 4
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Turniej nr 4 26.09.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 878 1212 2090
2 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 1106 856 1962
3 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 997 887 1884
4 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 558 1313 1871
5 Nowak Jan Victoria Chróścice 1125 675 1800
6 Szymski Marcin Victoria Chróścice 818 955 1773
7 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 942 772 1714
8 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 567 1070 1637
9 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 953 678 1631
10 Respondek Jan KSS Pawonków 1190 378 1568
11 Grohs Paweł KSS Pawonków 969 369 1338
12 Biela Maksymilian Skrzydłowice 434 885 1319
13 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 139 985 1124
14 Kukowka Henryk KSS Pawonków 727 266 993
15 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 557 339 896
16 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 444 391 835
17 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. -78 866 788
18 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 586 150 736
19 Deptała Leon Skat Kolonowskie 209 322 531
20 Barcz Hubert Zawadzkie 158 -161 -3
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Klasyfikacja po 4 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 4 7136 aw.1
2 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 4 7108 sp.1
3 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 4 6479 aw.1
4 Grohs Paweł KSS Pawonków 4 6463 sp.1
5 Nowak Jan Victoria Chróścice 4 6286 aw.2
6 Biela Maksymilian Skrzydłowice 3 5874 sp.1
7 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 3 5776 aw.5
8 Szymski Marcin Victoria Chróścice 4 5708 aw.2
9 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 4 5408 aw.4
10 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 4 5397 aw.10
11 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 4 5239 sp.3
12 Respondek Jan KSS Pawonków 4 5061 aw.6
13 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 4 4879 aw.2
14 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 4 4844 sp.5
15 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 4 4747 sp.4
16 Kukowka Henryk KSS Pawonków 4 4685 -
17 Brand Roman LZS Ligota Dolna 3 4529 sp.11
18 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 3 4503 sp.4
19 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Ko0chcice 1 4031 aw.5
20 Deptała Leon Skat Kolonowskie 4 4014 aw.1
21 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 3 3563 sp.4
22 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 2 3109 sp.1
23 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2 1489 sp.1
24 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 1 1366 sp.1
25 Barcz Hubert Zawadzkie 1 -3 sp.2
Kolejny turniej odbędzie się 03.10.2019 r. (czwartek) o godz. 17.30
Blues Bar Zawadzkie ul. Dworcowa 12A