Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2015/2016 Turniej nr 12 19.11.2015 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
1657 |
606 |
2263 |
2 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
995 |
1229 |
2224 |
3 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
713 |
1095 |
1808 |
4 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
1175 |
514 |
1689 |
5 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
659 |
1016 |
1675 |
6 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
772 |
862 |
1634 |
7 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
795 |
796 |
1591 |
8 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
539 |
966 |
1505 |
9 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
1027 |
401 |
1428 |
10 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
551 |
842 |
1393 |
11 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
750 |
596 |
1346 |
12 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
516 |
826 |
1342 |
13 |
Kowolik Hernert |
Tranzyt Ozimek |
621 |
633 |
1254 |
14 |
Pluta Stanisłąw |
Tranzyt Ozimek |
993 |
240 |
1233 |
15 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
94 |
980 |
1074 |
16 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
659 |
356 |
1015 |
17 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
55 |
912 |
967 |
18 |
Kowalczyk Rajmund |
LZS Otmice |
253 |
548 |
801 |
19 |
Wilczek Rajmund |
KS Łabędy Gliwice |
142 |
607 |
749 |
29 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
555 |
-29 |
526 |
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2015-16 Klasyfikacja po 12 turniejach |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
12 |
19813 |
- |
2 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
12 |
18452 |
- |
3 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
12 |
17434 |
- |
4 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
10 |
16643 |
aw.2 |
5 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
11 |
16550 |
- |
6 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
11 |
16516 |
aw.2 |
7 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
10 |
16335 |
sp.3 |
8 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
12 |
15685 |
aw.4 |
9 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
9 |
15405 |
aw.4 |
10 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
12 |
15329 |
- |
11 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
11 |
15110 |
- |
12 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
11 |
15108 |
sp.3 |
13 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
11 |
14227 |
sp.6 |
14 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
10 |
14146 |
- |
15 |
Kowolik Hernert |
Tranzyt Ozimek |
11 |
13970 |
- |
16 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
12 |
13802 |
- |
17 |
Pluta Stanisłąw |
Tranzyt Ozimek |
9 |
11712 |
- |
18 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
6 |
9635 |
- |
19 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
7 |
9221 |
aw.1 |
20 |
Kwaśniok Jan |
KS Łabędy Gliwice |
5 |
8476 |
sp.1 |
21 |
Cytera Henryk |
Strzelec DK Strzelce Op. |
6 |
7413 |
- |
22 |
Obara Jerzy |
Tranzyt Ozimek |
4 |
4679 |
- |
23 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
3 |
4538 |
aw.3 |
24 |
Wilczek Rajmund |
KS Łabędy Gliwice |
5 |
4414 |
aw.1 |
25 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
3 |
4005 |
sp.2 |
26 |
Bonk Norbert |
Victoria Chróścice |
2 |
3696 |
sp.2 |
27 |
Głogowski Alojzy |
KS Łabędy Gliwice |
1 |
2113 |
- |
28 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
1 |
1851 |
- |
29 |
Brysch Reinhold |
GOSiT Zawadzkie |
1 |
1238 |
- |
30 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
1 |
1171 |
- |
31 |
Kowalczyk Rajmund |
LZS Otmice |
2 |
1139 |
- |
32 |
Ludwig Józef |
GOSiT Zawadzkie |
1 |
934 |
- |
33 |
Siekiera Jacek |
DOKIS Dobrodzień |
1 |
804 |
- |
34 |
Palica Piotr |
Jedność Przyszowice |
1 |
258 |
- |
|
|
|
|
|
|
Turnieje odbywają się w Domu Kultury Zawadzkie ul.Powstańców Śl. (boisko Orlik) |
w czwartki o godz. 17.30 |