Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2022 Turniej nr 27 13.10.2022 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 898 | 1229 | 2127 |
2 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 998 | 924 | 1922 |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 1041 | 812 | 1853 |
4 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 821 | 1026 | 1847 |
5 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 583 | 1194 | 1777 |
6 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 837 | 639 | 1476 |
7 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 464 | 908 | 1372 |
8 | Brysch Reinhold | KS Kuźnia Zawadzkie | 697 | 620 | 1317 |
9 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 354 | 711 | 1065 |
10 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 871 | 170 | 1041 |
11 | Waloszek Józef | KS Kuźnia Zawadzkie | 1008 | 23 | 1031 |
12 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 204 | 640 | 844 |
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2022 Klasyfikacja po 27 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 26 | 43171 | - |
2 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 26 | 39827 | - |
3 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 27 | 38962 | aw.1 |
4 | Waloszek Józef | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 38350 | sp.1 |
5 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 25 | 36842 | - |
6 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 20 | 35475 | - |
7 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 34133 | aw.2 |
8 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 23 | 33743 | - |
9 | Brysch Reinhold | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 33575 | sp.2 |
10 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 23 | 32577 | - |
11 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 23 | 28318 | - |
12 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 20 | 26175 | - |
13 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 8 | 12184 | - |
14 | Kraka Marcin | Skat Kolonowskie | 7 | 10434 | - |
15 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 5 | 6539 | - |
16 | Trzepiżur Krzysztof | Gwoździany | 6 | 6260 | - |
17 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 3 | 3808 | - |
18 | Świerzy Henryk | Kielcza | 3 | 3631 | - |
19 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 2 | 3544 | - |
20 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 1 | 1589 | - |
21 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 1 | 1530 | - |
22 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1281 | - |
23 | Koźlik Jan | Jemielnica | 1 | 1264 | - |
24 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 1 | 1211 | - |
25 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 1 | 1041 | aw.1 |
26 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 1 | 999 | sp.1 |
Turniej nr 28 odbędzie się 20.10.2022 r.(czwartek) godz. 17.30 | |||||
Hala Sportowa Zawadzkie ul. Opolska 51 |