Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2015/2016 Turniej nr 30 14.04.2016 | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 1356 | 907 | 2263 |
2 | Bryłka Ernest | DOKIS Dobrodzień | 1147 | 874 | 2021 |
3 | Kowolik Herbert | Tranzyt Ozimek | 1262 | 545 | 1807 |
4 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 1212 | 499 | 1711 |
5 | Grohs Paweł | DOKIS Dobrodzień | 730 | 712 | 1442 |
6 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 594 | 836 | 1430 |
7 | Biela Maksymilian | DOKIS Dobrodzień | 578 | 823 | 1401 |
8 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 282 | 1084 | 1366 |
9 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 617 | 673 | 1290 |
10 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 666 | 531 | 1197 |
11 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 414 | 765 | 1179 |
12 | Młynek Gerard | Skat Kolonowskie | 676 | 437 | 1113 |
13 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 599 | 451 | 1050 |
14 | Kubiciel Ryszard | Dobrodzień | 389 | 603 | 992 |
15 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 377 | 593 | 970 |
16 | Namyślik Alfons | Strzelec DK Strzelce Op. | 149 | 433 | 582 |
17 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | -242 | 729 | 487 |
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2015-16 Klasyfikacja po 30 turniejach | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Bryłka Ernest | DOKIS Dobrodzień | 29 | 46234 | - |
2 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 30 | 43213 | - |
3 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 27 | 43116 | - |
4 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 28 | 41917 | aw.2 |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 30 | 41701 | - |
6 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 27 | 41271 | sp.2 |
7 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 29 | 40878 | - |
8 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 28 | 40146 | aw.2 |
9 | Młynek Gerard | Skat Kolonowskie | 29 | 40108 | sp.1 |
10 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 28 | 39947 | sp.1 |
11 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 30 | 38707 | aw.1 |
12 | Namyslik Alfons | Strzelec DK Strzelce Op. | 27 | 38543 | sp.1 |
13 | Kowolik Herbert | Tranzyt Ozimek | 29 | 38191 | - |
14 | Biela Maksymilian | DOKIS Dobrodzień | 30 | 34658 | - |
15 | Grohs Paweł | DOKIS Dobrodzień | 26 | 34259 | - |
16 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 19 | 27154 | - |
17 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 16 | 22637 | - |
18 | Pluta Stanisłąw | Tranzyt Ozimek | 16 | 21638 | - |
19 | Hallek Joachim | KS Łabędy Gliwice | 10 | 12671 | - |
20 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 6 | 9672 | - |
21 | Kubiciel Ryszard | Dobrodzień | 5 | 9218 | aw.2 |
22 | Wilczek Rajmund | KS Łabędy Gliwice | 9 | 9020 | sp.1 |
23 | Siekiera Jacek | DOKIS Dobrodzień | 6 | 8388 | sp.1 |
24 | Cytera Henryk | Strzelec DK Strzelce Op. | 6 | 7413 | - |
25 | Respondek Jan | DOKIS Dobrodzień | 5 | 7052 | - |
26 | Pilawa Joachim | Dobrodzień | 4 | 5416 | - |
27 | Obara Jerzy | Tranzyt Ozimek | 5 | 5356 | - |
28 | Głogowski Alojzy | KS Łabędy Gliwice | 2 | 4382 | - |
29 | Kukowka Henryk | Victoria Chróścice | 3 | 4005 | - |
30 | Biela Krzysztof | Łagiewniki | 2 | 3825 | - |
31 | Bonk Norbert | Victoria Chróścice | 2 | 3696 | - |
32 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 2 | 3557 | - |
33 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 2 | 2296 | - |
34 | Palica Piotr | Jedność Przyszowice | 2 | 1819 | - |
35 | Kędzia Stanisław | LKS Mechanik Kochcice | 1 | 1481 | - |
36 | Hornik Andrzej | Pietraszów | 2 | 1456 | - |
37 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 1 | 1238 | - |
38 | Kowalczyk Rajmund | LZS Otmice | 2 | 1139 | - |
39 | Barcz Hubert | Żędowice | 1 | 1028 | - |
40 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 1 | 976 | - |
Turnieje odbywają się w budynku przy boisku Orlik Zawadzkie ul.Powstańców Śl. | |||||
w czwartki o godz. 17.30 |
Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2015/2016 Turniej nr 30 14.04.2016 | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 1356 | 907 | 2263 |
2 | Bryłka Ernest | DOKIS Dobrodzień | 1147 | 874 | 2021 |
3 | Kowolik Herbert | Tranzyt Ozimek | 1262 | 545 | 1807 |
4 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 1212 | 499 | 1711 |
5 | Grohs Paweł | DOKIS Dobrodzień | 730 | 712 | 1442 |
6 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 594 | 836 | 1430 |
7 | Biela Maksymilian | DOKIS Dobrodzień | 578 | 823 | 1401 |
8 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 282 | 1084 | 1366 |
9 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 617 | 673 | 1290 |
10 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 666 | 531 | 1197 |
11 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 414 | 765 | 1179 |
12 | Młynek Gerard | Skat Kolonowskie | 676 | 437 | 1113 |
13 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 599 | 451 | 1050 |
14 | Kubiciel Ryszard | Dobrodzień | 389 | 603 | 992 |
15 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 377 | 593 | 970 |
16 | Namyślik Alfons | Strzelec DK Strzelce Op. | 149 | 433 | 582 |
17 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | -242 | 729 | 487 |
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2015-16 Klasyfikacja po 30 turniejach | |||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Bryłka Ernest | DOKIS Dobrodzień | 29 | 46234 | - |
2 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 30 | 43213 | - |
3 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 27 | 43116 | - |
4 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 28 | 41917 | aw.2 |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 30 | 41701 | - |
6 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 27 | 41271 | sp.2 |
7 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 29 | 40878 | - |
8 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 28 | 40146 | aw.2 |
9 | Młynek Gerard | Skat Kolonowskie | 29 | 40108 | sp.1 |
10 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 28 | 39947 | sp.1 |
11 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 30 | 38707 | aw.1 |
12 | Namyslik Alfons | Strzelec DK Strzelce Op. | 27 | 38543 | sp.1 |
13 | Kowolik Herbert | Tranzyt Ozimek | 29 | 38191 | - |
14 | Biela Maksymilian | DOKIS Dobrodzień | 30 | 34658 | - |
15 | Grohs Paweł | DOKIS Dobrodzień | 26 | 34259 | - |
16 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 19 | 27154 | - |
17 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 16 | 22637 | - |
18 | Pluta Stanisłąw | Tranzyt Ozimek | 16 | 21638 | - |
19 | Hallek Joachim | KS Łabędy Gliwice | 10 | 12671 | - |
20 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 6 | 9672 | - |
21 | Kubiciel Ryszard | Dobrodzień | 5 | 9218 | aw.2 |
22 | Wilczek Rajmund | KS Łabędy Gliwice | 9 | 9020 | sp.1 |
23 | Siekiera Jacek | DOKIS Dobrodzień | 6 | 8388 | sp.1 |
24 | Cytera Henryk | Strzelec DK Strzelce Op. | 6 | 7413 | - |
25 | Respondek Jan | DOKIS Dobrodzień | 5 | 7052 | - |
26 | Pilawa Joachim | Dobrodzień | 4 | 5416 | - |
27 | Obara Jerzy | Tranzyt Ozimek | 5 | 5356 | - |
28 | Głogowski Alojzy | KS Łabędy Gliwice | 2 | 4382 | - |
29 | Kukowka Henryk | Victoria Chróścice | 3 | 4005 | - |
30 | Biela Krzysztof | Łagiewniki | 2 | 3825 | - |
31 | Bonk Norbert | Victoria Chróścice | 2 | 3696 | - |
32 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 2 | 3557 | - |
33 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 2 | 2296 | - |
34 | Palica Piotr | Jedność Przyszowice | 2 | 1819 | - |
35 | Kędzia Stanisław | LKS Mechanik Kochcice | 1 | 1481 | - |
36 | Hornik Andrzej | Pietraszów | 2 | 1456 | - |
37 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 1 | 1238 | - |
38 | Kowalczyk Rajmund | LZS Otmice | 2 | 1139 | - |
39 | Barcz Hubert | Żędowice | 1 | 1028 | - |
40 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 1 | 976 | - |
Turnieje odbywają się w budynku przy boisku Orlik Zawadzkie ul.Powstańców Śl. | |||||
w czwartki o godz. 17.30 |