Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2016/2017 Turniej nr 30 30.03.2017 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Brysch Reinhold |
GOSiT Zawadzkie |
990 |
1050 |
2040 |
2 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
836 |
1133 |
1969 |
3 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
965 |
913 |
1878 |
4 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
653 |
867 |
1520 |
5 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
520 |
996 |
1516 |
6 |
Bryłka Ernest |
GOSiT Zawadzkie |
539 |
940 |
1479 |
7 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
771 |
672 |
1443 |
8 |
Siekiera Jacek |
DOKIS Dobrodzień |
503 |
906 |
1409 |
9 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
845 |
508 |
1353 |
10 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
885 |
430 |
1315 |
11 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
503 |
778 |
1281 |
12 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
1012 |
168 |
1180 |
13 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
410 |
736 |
1146 |
14 |
Kukowka Henryk |
Skat Lubliniec |
880 |
126 |
1006 |
15 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
406 |
510 |
916 |
16 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
746 |
122 |
868 |
17 |
Lasota Edward |
Strzelec DK Strzelce Op. |
455 |
312 |
767 |
18 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
86 |
600 |
686 |
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2016-17 Klasyfikacja końcowa |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
30 |
49816 |
- |
2 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
30 |
48378 |
- |
3 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
29 |
47251 |
- |
4 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
29 |
46555 |
- |
5 |
Bryłka Ernest |
GOSiT Zawadzkie |
28 |
44298 |
- |
6 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
30 |
42307 |
- |
7 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
30 |
41731 |
- |
8 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
25 |
41040 |
aw.2 |
9 |
Brysch Reinhold |
GOSiT Zawadzkie |
28 |
40901 |
- |
10 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
28 |
40204 |
sp.2 |
11 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
25 |
39076 |
aw.1 |
12 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
28 |
38086 |
sp.1 |
13 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
30 |
38033 |
aw.1 |
14 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
28 |
37810 |
sp.1 |
15 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
29 |
36262 |
- |
16 |
Lasota Edward |
Strzelec DK Strzelce Op. |
30 |
34480 |
- |
17 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
21 |
33737 |
- |
18 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
27 |
32803 |
- |
19 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
27 |
31309 |
- |
20 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
18 |
27728 |
- |
21 |
Koźlik Jan |
Jemielnica |
13 |
17703 |
- |
22 |
Kubiciel Ryszard |
Dobrodzień |
12 |
13924 |
- |
23 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
6 |
8907 |
- |
24 |
Siekiera Jacek |
DOKIS Dobrodzień |
4 |
6084 |
- |
25 |
Ludwig Józef |
GOSiT Zawadzkie |
3 |
4156 |
- |
26 |
Mańczyk Piotr |
DOKIS Dobrodzień |
4 |
3842 |
- |
27 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
2 |
3764 |
- |
28 |
Doleżych Zygmunt |
DOKIS Dobrodzień |
3 |
3256 |
- |
29 |
Kędzia Stanisław |
LZS Ligota Dolna |
2 |
3244 |
- |
30 |
Kowolik Herbeert |
Tranzyt Ozimek |
3 |
3144 |
- |
31 |
Mrugała Norbert |
Gwoździany |
3 |
2790 |
- |
32 |
Obara Jerzy |
Tranzyt Ozimek |
2 |
2295 |
- |
33 |
Koziorowski Piotr |
LKS Mechanik Kochcice |
1 |
1464 |
- |
34 |
Przesdzing Piotr |
Szymiszów |
1 |
630 |
- |
35 |
Dzierżawa Zygmunt |
Skat Kolonowskie |
1 |
442 |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Turnieje odbywają się w czwartki o godz. 17.30 |
|
|
|
|
Kawiarnia Sport Cafe Zawadzkie ul. Opolska 25 (przy Hali Sportowej) |
|
|
|
|
|
|