Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2018/2019 Turniej nr 28 21.03.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 880 | 1114 | 1994 |
2 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 891 | 988 | 1879 |
3 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 754 | 1031 | 1785 |
4 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 955 | 740 | 1695 |
5 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 776 | 880 | 1656 |
6 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 831 | 797 | 1628 |
7 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 713 | 892 | 1605 |
8 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 408 | 1154 | 1562 |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 1298 | 238 | 1536 |
10 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 831 | 656 | 1487 |
11 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 649 | 773 | 1422 |
12 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 711 | 460 | 1171 |
13 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 565 | 578 | 1143 |
14 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 704 | 316 | 1020 |
15 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 372 | 465 | 837 |
16 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 319 | 492 | 811 |
17 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 140 | 603 | 743 |
18 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 325 | 365 | 690 |
19 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 388 | 170 | 558 |
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2018-19 Klasyfikacja po 28 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 26 | 45160 | - |
2 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 28 | 44555 | - |
3 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 28 | 42578 | - |
4 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 26 | 41244 | aw.1 |
5 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 28 | 40501 | sp.1 |
6 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 28 | 40472 | - |
7 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 26 | 40145 | - |
8 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 28 | 37980 | aw.2 |
9 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 27 | 36945 | - |
10 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 27 | 36876 | sp.2 |
11 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 26 | 34517 | aw.1 |
12 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 25 | 34401 | aw.1 |
13 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 27 | 34307 | sp.2 |
14 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 27 | 34170 | - |
15 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 24 | 32552 | aw.1 |
16 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 19 | 31744 | aw.1 |
17 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 20 | 31237 | sp.2 |
18 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 26 | 31180 | - |
19 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 21 | 30008 | - |
20 | Koźlik Jan | Strzelec DK Strzelce Op. | 21 | 21024 | - |
21 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 12 | 20397 | - |
22 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 13 | 15416 | - |
23 | Lamich Krzysztof | Barut | 11 | 14833 | - |
24 | Samol Krzysztof | Niitron Krupski Młyn | 9 | 13826 | - |
25 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 7 | 8754 | - |
26 | Kaszuba Piotr | Niitron Krupski Młyn | 5 | 8215 | - |
27 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 4 | 6021 | aw.1 |
28 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 5 | 5769 | sp.1 |
29 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 3 | 4390 | - |
30 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 2 | 3235 | - |
31 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 2 | 2836 | - |
32 | Zwoliński Eugeniusz | Strzelec DK Strzelce Op. | 2 | 2074 | - |
33 | Imach Marek | Niitron Krupski Młyn | 1 | 1768 | - |
34 | Bonk Norbert | LZS Ligota Dolna | 1 | 1594 | - |
35 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 1 | 1503 | - |
36 | Jaworek Henryk | Niitron Krupski Młyn | 1 | 1382 | - |
37 | Barcz Hubert | Zawadzkie | 1 | 781 | - |
38 | Nojgebauer Andrzej | Zawadzkie | 1 | 170 | - |
39 | Pilawa Joachim | LZS Ligota Dolna | 1 | -171 | - |
40 | Frank Bogdan | Zawadzkie | 1 | -444 | - |
Kolejny turniej odbędzie się 28.03.2019 r. o godz. 17.30 | |||||
Lokal przy Hali GOSiT-u Zawadzkie ul. Opolska 25 |