Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Zawadzkie sezon 2019/20 turniej nr 13
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Turniej nr 13 28.11.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 1351 969 2320
2 Nowak Jan Victoria Chróścice 1038 1224 2262
3 Szymski Marcin Victoria Chróścice 906 975 1881
4 Grohs Paweł KSS Pawonków 988 769 1757
5 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 1020 702 1722
6 Brand Roman LZS Ligota Dolna 790 915 1705
7 Deptała Leon Skat Kolonowskie 913 773 1686
8 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 737 947 1684
9 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 748 892 1640
10 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 805 761 1566
11 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 809 647 1456
12 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 578 846 1424
13 Kukowka Henryk KSS Pawonków 592 675 1267
14 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 612 592 1204
15 Respondek Jan KSS Pawonków 530 658 1188
16 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 327 822 1149
17 Biela Maksymilian Skrzydłowice 603 475 1078
18 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 439 624 1063
19 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 166 766 932
20 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 623 309 932
21 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 95 678 773
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Klasyfikacja po 13 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Szymski Marcin Victoria Chróścice 12 21110 -
2 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 12 20843 aw.1
3 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 13 19643 sp.1
4 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 13 19339 aw.1
5 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 12 18845 aw.1
6 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 12 18798 sp.;2
7 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 13 18073 -
8 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 13 17958 -
9 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 13 17867 aw.2
10 Nowak Jan Victoria Chróścice 9 17808 aw.6
11 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 12 17792 sp.2
12 Biela Maksymilian Skrzydłowice 10 17371 sp.2
13 Deptała Leon Skat Kolonowskie 13 17256 -
14 Grohs Paweł KSS Pawonków 13 17098 aw.1
15 Respondek Jan KSS Pawonków 13 16919 sp.3
16 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 13 16215 sp.2
17 Kukowka Henryk KSS Pawonków 10 15259 aw.2
18 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Ko0chcice 10 15216 -
19 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 11 15169 sp.2
20 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 7 10483 -
21 Brand Roman LZS Ligota Dolna 6 9003 -
22 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 4 5221 -
23 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 4 4563 -
24 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 3 2781 aw.1
25 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2 2071 sp.1
26 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2 1489 -
27 Dzierżawa Zygmunt Skat Kolonowskie 1 1470 -
28 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 1 1366 -
29 Kraka Marcin Staniszcze Wielkie 1 1270 -
30 Barcz Hubert Zawadzkie 1 -3 -
Kolejny turniej odbędzie się 05.12.2019 r. (czwartek) o godz. 17.30
Blues Bar Zawadzkie ul. Dworcowa 12A